Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Pasaulio biatlono čempionate itin netaikliai šaudžiusi Diana Rasimovičiūtė finišavo tik 70 vietoje

Tik 70-ąją vietą planetos biatlono pirmenybių Čekijoje moterų 15 km asmeninėse lenktynėse užėmė Lietuvos rinktinės lyderė Diana Rasimovičiūtė.
Diana Rasimovičiūtė
Diana Rasimovičiūtė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Net aštuonias baudos minutes šaudykloje „uždirbusi“ D. Rasimovičiūtė finiše net 9 minutes 15,7 sekundės pralaimėjo pasaulio čempionės titulą šioje rungtyje apgynusiai bei jau trečiąjį aukso medalį Čekijoje ir septintąjį pasaulio čempionatuose karjeroje iškovojusiai norvegei Torai Berger.

Be klaidų šaudžiusios Norvegijos biatlonininkės laikas – 44 minutės 52,5 sekundės.

Sidabro medalis moterų asmeninėse lenktynėse atiteko vokietei Andrea Henkel, bronza – Valjai Semerenko iš Ukrainos.

Kitos dvi Lietuvos atstovės šaudykloje suklydo po 9 kartus ir tenkinosi kukliomis pozicijomis – Marija Kaznačenko buvo 103-a, o Karolina Banel liko 111-a tarp 113-os finišavusiųjų.

Penkis kartus jau pirmose dviejose „ugnies linijose“ nepataikiusi Natalija Kočergina, kaip ir dar dvi sportininkės, nebaigė distancijos:

1. Tora Berger (Norvegija) 44 min. 52,5 sek. (0 baudos minučių)

2. Andrea Henkel (Vokietija) atsiliko 52,7 sek. (0)

3. Valja Semerenko (Ukraina) 1:42,5 (1)

4. Anastasija Kuzmina (Slovakija) 1:55,0 (2)

5. Vita Semerenko (Ukraina) 2:25,9 (1) ...

70.Diana Rasimovičiūtė 9:15,7 (8) ...

103.Marija Kaznačenko 15:59,2 (9) ...

111.Karolina Banel 21:38,9 (9) ...

113.Nihan Erdiler (Turkija) 24:24,3 (7)