Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Pasaulio biatlono taurės varžybų Rusijoje vyrų sprinto rungtyje Tomas Kaukėnas penktadienį finišavo 34-as

Rusijoje tęsiasi paskutinysis - devintasis - Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) 2012-2013 metų sezono planetos taurės varžybų etapas.
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / LBF

Penktadienį 7 įskaitinius taškus vyrų 10 km sprinto rungtyje pelnė bei 34-ąją vietą tarp 97 rungties dalyvių užėmė Tomas Kaukėnas, o kitas Lietuvos atstovas – Karol Dombrovski – tenkinosi 65-ąją pozicija.

Pirmasis lietuvis rungties nugalėtojui bei planetos taurę jau užsitikrinusiam prancūzui Martinui Fourcade'ui finiše pralaimėjo 1 minutę 46,8 sekundės, o antrasis Lietuvos atstovas – beveik 3 minutes:

1. Martina Fourcade (Prancūzija) 24 min. 22,6 sek. (0 baudos ratų)
2. Lukas Hofer (Italija) atsiliko 39,6 (0)
3. Andreas Birnbacher (Vokietija) 43,8 (0)
4. Christoph Sumamm (Austrija) 53,3 (0)
5. Dominik Landertinger (Austrija) 53,8 (1)
...
34.Tomas Kaukėnas 1:46,8 (1)
...
65.Karol Dombrovski 2:47,9 (1)
...
97.Kevina Kane (D. Britanija) 6:17,6 (5)

Pasaulio biatlono taurės vyrų varžybų bendroje įskaitoje (po 24 rungčių iš 26) Tomas Kaukėnas su 59 taškais iš 62-osios vietos pakilo į 61-ąją:

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 1192 tšk.