Pasaulio čempionate – Latvijai naudingas rezultatas ir pirmasis baltarusių taškas

Penktadienio vakarą pasaulio ledo ritulio čempionate Baltarusijos rinktinė iškovojo pirmąjį tašką, o Vokietijos ir Danijos dvikovoje netiesiogine laimėtoja tapo Latvijos rinktinė.
Baltarusija iškovojo mažai guodžiantį tašką
Baltarusija iškovojo mažai guodžiantį tašką / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

A grupėje užfiksuotas labai naudingas rezultatas mūsų kaimynams latviams. Šeimininkė Vokietijos rinktinė po atkaklios kovos ir pratęsimo 2:3 (2:2, 0:0, 0:0, 0:1) nusileido Danijai ir liko penktoje vietoje.

Vokiečiai išsiveržė į priekį po P.Reimerio (9 min.) ir B.Meceko (10 min.) įvarčių, tačiau dar pirmajame kėlinyje lygybę atstatė taiklūs F.Stormo (17 min.) ir M.Poulseno (17 min.) metimai, kuriuos skyrė vos 25 sekundės.

Antrąją pratęsimo minutę pergalę Danijai išplėšė P.Regino įvartis.

Tai labai geras rezultatas Latvijos rinktinei, kuri rikiuojasi ketvirtoje vietoje ir dabar turi trijų taškų persvarą prieš vokiečius.

Šeštadienį A grupėje laukia Rusija ir Slovakijos bei Latvijos ir JAV susitikimai.

8. Italija 5 0 0 1 4 5:26 1

B grupėje pirmąjį tašką pelnė Baltarusijos ledo ritulininkai, tačiau po atkaklios kovos bulitų serijoje 3:4 (0:1, 2:1, 0:0) nusileido šeimininkams prancūzams.

Prancūzai pirmavo po S.Treille (13 min.) ir D.Fleury (21 min.) įvarčių, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą išlygino A.Pavlovičiaus (27 min.) ir Y.Šarangovičiaus (38 min.) įvarčiai.

Trečiojo kėlinio pradžioje A.Kulakovas (32 min.) išvedė baltarusius į priekį, tačiau P.E.Bellemare'as rezultatą išlygino 53-ąją minutę.

Prancūzija bulitų seriją pradėjo dviem netaikliais smūgiais, o baltarusių gretose pasižymėjo M.Stefanovičius. Antrasis Baltarusijos bandymas buvo netaiklus, o prancūzai nebeklydo.

Du iš eilės S.Da Costa realizuoti baudiniai ir du iš eilės nesėkmingi A.Pavlovičiaus ir pirmąjį bulitą pelniusio M.Stefanovičiaus bandymai buvo nepavykę.

Šeštadienį B grupėje žais Kanada su Šveicarija ir Norvegija su Suomija.