Pasaulio čempionate – švedų siautulys ir svarbi amerikiečių pergalė

Latvijos sostinėje Rygoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate antradienį sužaisti keturi mačai, kuriuose pergales šventė Skandinavijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų atstovai.
Švedijos ledo ritulininkai
Švedijos ledo ritulininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Įspūdingą pergalę pasiekė pirmuosius du mačus pralaimėjusi Švedija, net 7:0 (2:0, 2:0, 3:0) sudaužiusi Šveicariją.

Danams ir baltarusiams per pirmuosius du mačus nusileidę švedai po du įvarčius pelnė pirmajame ir antrajame kėliniuose, o trečiajame varžovams išrašė tris pamokas. Šveicarams tai buvo pirmas pralaimėjimas po pergalių prieš Čekiją ir Daniją.

Kitose A grupės rungtynėse Danija tik po pratęsimo 3:2 (2:1, 0:0, 0:1, 1:0), nugalėjo Didžiąją Britaniją.

Lemiamą įvartį pratęsime žaisti vos 24 sekundes pelnė Oliveris Lauridsenas.

A grupėje visoms aštuonioms komandoms sužaidus po tris mačus, pirmauja 9 taškus turinti Slovakija. Jai įkandin seka po 6 taškus surinkusios Rusija ir Šveicarija.

Standings provided by SofaScore LiveScore

B grupėje svarbią pergalę pasiekė amerikiečiai, 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) įveikę pirmuosius du mačus laimėjusi Kazachstaną.

JAV ledo ritulininkai po įvartį pelnė visų trijų kėlinių metu.

Kitose rungtynėse svarbius tris taškus įsirašė titulą ginantys suomiai, 5:2 (1:1, 2:0, 2:1) nugalėję Norvegijos komandą.

B grupėje po trijų turų pirmauja visus 9 taškus surinkę vokiečiai, paskui juos seka po 7 taškus turinčios šeimininkė Latvija ir Suomija.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?