Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Pasaulio jaunimo biatlono čempionate asmeninėse lenktynėse Karolina Banel liko 51-oje vietoje

Austrijoje vykstančiame pasaulio jaunių (iki 19 metų) ir jaunimo (iki 21 metų) biatlono čempionate jaunimo merginų 12,5 km asmeninėse lenktynėse geriausiai iš Lietuvos atstovių sekėsi Karolinai Banel, kuri užėmė 51-ąją vietą.
Biatlono varžybų akimirka
Biatlono varžybų akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Biatlonas

Biatlonininkė iš Lietuvos „uždirbo“ 5 baudos minutes ir, sugaišusi 49 minutes 28,5 sekundės, net 9 minutes 40,3 sekundės pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai vokietei Laurai Dahlmeier (39:482; 2 baudos minutės).

Sidabro medalį šioje distancijoje iškovojo austrė Lisa Theresa Hauser (40:32,1; 2 b. min.), bronza – kitai vokietei Franziskai Preuss (40:49,8; 2 b. min.).

Net 9 kartus šaudykloje suklydusi Marija Kaznačenko trasoje sugaišo 52 minutes 42,5 sekundės ir liko 62-a tarp 66-ių finišavusių (startavo 67-os) sportininkių.

Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?