Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2021 05 31 /22:39

Pasaulio ledo ritulio čempionate – JAV, Čekijos, Norvegijos ir rusų pergalės

Latvijos sostinėje Rygoje tęsiasi pasaulio ledo ritulio čempionatas. Pirmadienį pergales šventė JAV, Čekijos, Rusijos olimpinių atletų ir Norvegijos rinktinės.
JAV rinktinė
JAV rinktinė / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

A grupėje čekai po bulitų pranoko Daniją.

Danus į priekį pirmajame kėlinyje išvedė Nicklas Jensenas, bet trečiajame kėlinyje Dominikas Kubalikas rezultatą išlygino.

Pratęsimo metu čekų gretose pasižymėjo „Detroit Red Wings“ atstovas Filipas Hronekas, bet jo įvartis galiausiai buvo atšauktas.

Nugalėtoją šiame mačegaliausiai lėmė baudinių serija, kurią 4:3 laimėjo čekai.

Ketvirta pergalė iš eilės sustiprino čekų šansus kovoti dėl vietos atkrintamosiose.

Pralaimėjimą patyrę danai prasimušti į stipriausių aštuonetą šansus prarado ir baigė grupės varžybas.

Vakariniame dienos mače Rusijos olimpinių atletų komanda po bulitų pranoko Švedijos komandą. Pagrindinis laikas ir pratęsimas pasibaigė taikiai 2:2.

Šis pralaimėjimas eliminavo švevus iš tolimesnės kovos. Tai yra blogiausias švedų pasirodymas pasaulio čempionate nuo 1937 m., kai jie buvo devinti.

B grupės lyderė Jungtinių Amerikos Valstijų komanda 2:0 pranoko Vokietijos komandą.

Įvarčius JAV ekipai pelnė Jasonas Robertsonas ir į tuščius vartus mačo pabaigoje ritulį įmetęs Colinas Blackwellas.

Amerikiečiams tai buvo penkta pergalė paeiliui. Trečią kartą iš eilės pralaimėję vokiečiai grupėje nukrito į ketvirtą poziciją.

Savo viltis patekti į atkrintamąsias gerokai komplikavo Kazachstano ledo ritulininkai. Kazachai grupės varžybas užbaigė pralaimėjimu 1:3 norvegams.

Jeigu paskutiniame ture Kanada įveiks suomius, jie liks už atkrintamųjų borto.

asas

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant