Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Pasaulio ledo ritulio čempionate Rusija sutriuškino Švediją, Kanada įveikė Suomiją

Švedijoje ir Suomijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate vienintele dar nepraradusia nė taško po penktųjų rungtynių tapo Rusijos rinktinė.
Švedų ir rusų ledo ritulininkų mače netrūko ir muštynių.
Švedų ir rusų ledo ritulininkų mače netrūko ir muštynių. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rusai penktadienį 7:3 (1:2, 2:1, 4:0) sutriuškino iki tol taip pat tik pergales skynusius švedus, nors antrojo kėlinio viduryje buvo atsilikę 1:3.

Per likusį laiką pasaulio vicečempionai į savo vartus praleido šešis „sausus“ įvarčius ir pralaimėjo kovą dėl pirmosios S grupės vietos.

Trečiojoje grupės vietoje įsitvirtino Čekija, kuri penktadienį net 6:0 (2:0, 3:0, 1:0) nepasigailėjo Italijos ledo ritulininkų.

8 Danija 4 0 0 1 3 -7 1

H grupėje penktadienį taip pat kovėsi lyderiai. Pasaulio čempionės titulą ginanti ir iki tol nė taško nepraradusi Suomija rezultatu 3:5 (2:0, 1:3, 0:2) turėjo pripažinti Kanados rinktinės pranašumą.

Suomiai antrajame kėlinyje taip pat pirmavo 3:1, tačiau praleido keturis įvarčius be atsako ir kapituliavo, užleisdami kanadiečiams H grupės viršūnę.

Kitame grupės mače JAV rinktinei prireikė pratęsimo prieš iki tol nė taško čempionate neiškovojusį Kazachstaną – 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0).