Pasaulio ledo ritulio čempionate Suomija nugalėjo JAV

Rusijoje vykstančiame šešiolikos komandų planetos ledo ritulio čempionate pirmadienį sužaisti dar du trečiojo turo susitikimai, kuriuose trečiąsias pergales iškovojo Čekijos ir Suomijos rinktinės.
Suomijos ledo ritulininkai
Suomijos ledo ritulininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Čekijos ledo ritulininkai 4:2 (0:2, 3:1, 1:0) nugalėjo pirmąją nesėkmę pirmenybėse patyrusią Švedijos ekipą ir su 8 taškais tapo vienvaldžiais aštuonių komandų A grupės lyderiais.

Dviem taškais nuo lyderių atsilieka šeimininkė planetos vicečempionė Rusijos rinktinė, trim – į trečiąją poziciją smuktelėjusi Švedijos komanda.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Latvija 3 0 0 2 1 4:10 2

Trečiąją pergalę iš eilės pirmenybėse iškovoję Suomijos ledo ritulininkai 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) įveikė JAV ekipą ir, surinkę 9 taškus, pavijo B grupės lyderę čempionės titulą ginančią Kanados rinktinę.

Amerikiečiai su 3 taškais lieka ketvirtoje vietoje.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Baltarusija 3 0 0 0 3 5:20 0

Keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės pateks į pirmenybių Rusijoje ketvirtfinalį.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?