Pasaulio ledo ritulio čempionate – Švedijos ir Suomijos pergalės

Rusijoje vykstančiame šešiolikos komandų pasaulio ledo ritulio čempionate sekmadienį vakare pergales iškovojo Švedijos ir Suomijos rinktinės.
Švedijos ledo ritulio rinktinė
Švedijos ledo ritulio rinktinė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Sočio olimpinių žaidynių vicečempionai Švedijos ledo ritulininkai tik po baudinių serijos 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0) įveikė į ketvirtąją poziciją pakilusią Šveicarijos (8 tšk.) ekipą ir su 13 taškų pakilo į antrą vietą aštuonių komandų A grupėje.

Šioje grupėje pirmauja vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusi Čekijos rinktinė.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Kazachstanas 6 0 1 0 5 14:24 2

Šeštąją pergalę čempionate iškovojo ir vienvaldžiais B grupės lyderiais tapo Suomijos (18 tšk.) ledo ritulininkai, 5:0 (0:0, 2:0, 3:0) nugalėję penktojoje pozicijoje likusią Slovakijos (6 tšk.) komandą.

Suomius pirmadienį gali pavyti čempionės titulą ginanti Kanados (15 taškų) rinktinė, kuri šešto turo susitikimą žais su Prancūzijos ekipa.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Baltarusija 6 1 0 0 5 13:32 3

Keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės pateks į pirmenybių Rusijoje ketvirtfinalį.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?