2022 05 13 /23:31

Pasaulio ledo ritulio čempionato starte – skaudi Latvijos nesėkmė

Latvijos ledo ritulio rinktinė pralaimėjimu pradėjo pasaulio čempionato kovas – kaimynai B grupės susitikime 1:4 nusileido JAV komandai.
Latvija – JAV
Latvija – JAV / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Jau pirmajame kėlinyje amerikiečiai ėmė įrodinėti pranašumą: Riley Barberis (8 min.), Sethas Jonesas (11 min.) ir Thomas Bordeleau (12 min.) žaibiškai vedė JAV rinktinę į priekį.

Ketvirtą įvartį į Latvijos vartus mušė Samas Laffery (21 min.), o paguodos įvartį latviams pelnė Andris Dzeinas (42 min.).

Kitose rungtynėse B grupėje Suomija net 5:0 sutriuškino Norvegiją. Pirmajame kėlinyje krito vienas įvartis, kituose dviejuose nugalėtojai pridėjo dar po du.

A grupės susitikime Slovakija 4:2 palaužė Prancūziją. Prieš lemiamą kėlinį slovakai pirmavo 3:2, galiausiai tašką jau 60-ąją minutę padėjo Pavolas Regenda.

Kitose rungtynėse šioje grupėje Kanada 5:3 palaužė Vokietiją. Kanadiečiai pirmavo 2:1 antrojo kėlinio viduryje, bet tuomet per kiek daugiau nei šešias minutes mušė triskart ir tapo nepavejami.

Planetos pirmenybės vyksta Helsinkyje ir Tamperėje.

Iš pasaulio čempionato už invaziją Ukrainoje yra išspirtos Rusijos ir Baltarusijos komandos, jas pakeitė Austrija ir Prancūzija.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant