Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Pasaulio taurės varžybose didžiausio slalomo rungtį laimėjo Akselis Lundas Svindalas ir Anna Fenninger

2012-2013 metų sezono planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų vyrų didžiausiojo slalomo rungties nugalėtojo titulą užsitikrino antrąją vietą (1186 tšk.) bendrojoje sezono įskaitoje užimantis norvegas Akselis Lundas Svindalas, sekmadienį gimtinėje laimėjęs penktąjį – priešpaskutinį – etapą.
Iš kairės: Georgas Streitbergeris, Aleksas Lundas Svindalas ir Warneris Heelas
Iš kairės: Georgas Streitbergeris, Aleksas Lundas Svindalas ir Warneris Heelas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Olimpinių žaidynių didžiausiojo slalomo rungties čempionas trasą įveikė per 1 minutę 29,79 sekundės, iškovojo penktą pergalę šiame sezone bei 21-ą per visą varžybų istoriją.

0,52 sekundės norvegui finiše pralaimėjo ir antras buvo austras Georgas Streitbergeris, o trečiojoje pozicijoje likusį italą Wernerį Heelą nuo nugalėtojo skyrė 0,57 sekundės:

1. Akselis Lundas Svindalas (Norvegija) 1 min. 29,79 sek.
2. Georgas Streitbergeris (Austrija) 1:30,31
3. Werneris Heelas (Italija) 1:30,36
4. Hannesas Reicheltas (Austrija) 1:30,48
5. Joachimas Puchneris (Austrija) 1:30,68

Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų didžiausiojo slalomo rungties lyderiai (po 5 etapų iš 6):

1. Akselis Lundas Svindalas (Norvegija) 480 tšk. (nugalėtojas)
2. Matteo Marsaglia (Italija) 249
3. Matthias Mayeris (Austrija) 228
4. Werneris Heelas (Italija) 224
5. Adrienas Theaux (Prancūzija) 191

Lyderių rikiuotė bendrojoje pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų įskaitoje (po 30 rungčių iš 36):

1. Marcelas Hirscheris (Austrija) 1215 tšk.
2. Akselas Lundas Svindalas (Norvegija) 1186
3. Tedas Ligety (JAV) 809
4. Felixas Neureutheras (Vokietija) 798
5. Ivica Kosteličius (Kroatija) 724

Ia kairės: Maria Hoefl-Riesch, Anna Fenninger ir Julia Mancuso.
Iš kairės: Maria Hoefl-Riesch, Anna Fenninger ir Julia Mancuso.

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų moterų didžiausiojo slalomo baigiamąjį sezono etapą Vokietijoje sekmadienį laimėjo austrė Anna Fenninger, trasą įveikusi per 1 minutę 20,43 sekundės.

Tai buvo antroji 23-ejų metų Austrijos kalnų slidininkės pergalė šiame sezone bei trečioji per visą pasaulio taurės varžybų istoriją.

0,20 sekundės nugalėtojai pralaimėjo antrąją vietą užėmusi vokietė Maria Hoefl-Riesch, o trečia finišavo amerikietė Julia Mancuso, kurią nuo austrės skyrė 0,23 sekundės:

1. Anna Fenninger (Austrija) 1 min. 20,43 sek.
2. Maria Hoefl-Riesch (Vokietija) 1:20,63
3. Julia Mancuso (JAV) 1:20,66
4. Tina Maze (Slovėnija) 1:20,86
5. Veronique Hronek (Vokietija) 1:21,23

Galutinė pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų moterų didžiausiojo slalomo rungties lyderių rikiuotė:
1. Tina Maze (Slovėnija) 420 tšk.
2. Julia Mancuso (JAV) 365
3. Anna Fenninger (Austrija) 304
4. Lindsey Vonn (JAV) 286
5. Maria Hoefl-Riesch (Vokietija) 251

Lyderių rikiuotė bendrojoje planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų įskaitoje (po 31 rungties iš 37):