Pirmoji Čekijos rinktinės nesėkmė pasaulio ledo ritulio čempionate

Pirmąją nesėkmę Rusijoje vykstančiame šešiolikos komandų pasaulio ledo ritulio čempionate patyrė vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusi Čekijos rinktinė.
Pasaulio ledo ritulio čempionatas: Latvija – Čekija
Pasaulio ledo ritulio čempionatas. / „Scanpix“ nuotr.

Aštuonių komandų A grupės lyderiai Čekijos (15 tšk.) ledo ritulininkai sekmadienį nelauktai po baudinių serijos 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) nusileido į ketvirtąją poziciją pakilusiai Danijos (8 tšk.) ekipai.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Kazachstanas 6 0 1 0 5 14:24 2

B grupės šeštojo turo dvikovoje trečią pergalę iškovojo ir į trečią vietą pakilo Vokietijos (10 tšk.) komanda, 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) įveikusi į ketvirtąją poziciją smuktelėjusią JAV (9 tšk.) ekipą.

B grupėje pirmauja pergalingai žaidžiantis Kanados ir Suomijos (po 15 taškų) ledo ritulininkai.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Baltarusija 6 1 0 0 5 13:32 3

Keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės pateks į pirmenybių Rusijoje ketvirtfinalį.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?