Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Planetos biatlono taurės varžybose varžovai mūsų komandą lenkė ratu ir pastaroji pasitraukė iš kovos

Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) pasaulio taurės penktojo etapo varžybų Vokietijoje vyrų estafetę (4 po 7,5 km) ketvirtadienį laimėjo Prancūzijos rinktinė.
Tomas Kaukėnas biatlono varžybose
Tomas Kaukėnas biatlono varžybose / LBF
Temos: 1 Biatlonas

Simonas Fourcade'as, Jeane'as Guillaume'as Beatrix'as, Alexis Boeuf'as ir Martinas Fourcade'as distanciją įveikė per 1 valandą, 13 minučių 11,2 sekundės ir, iškovoję pirmąją pergalę sezone, 9,4 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią Norvegijos komandą bei 9,7 sekundės – trečiąją vietą užėmusį Austrijos kvartetą.

Net 4 baudos ratus sukusi ir 14 papildomų šovinių išnaudojusi Lietuvos ekipa – Karolis Dombrovskis, Karolis Zlatkauskas, Aleksandras Lavrinovičius ir Tomas Kaukėnas – nebaigė lenktynių, nes lyderiai ją pavijo ratu, tačiau buvo klasifikuota paskutinė – 26-a:

1. Prancūzija         1 val. 13 min. 11,2 sek. (0 baudos ratų + 3 papildomi šoviniai)
2. Norvegija                 atsiliko 9,4 sek. (0+8)
3. Austrija                           9,7 (0+9)
4. Vokietija                         21,0 (0+3)
5. Rusija                          1:34,7 (0+8)
...
26.Lietuva

„Uždirbusi“ 15 įskaitinių taškų, Lietuvos komanda su 35 taškais bendroje planetos biatlono taurės vyrų estafečių varžybų rikiuotėje liko 25-oje vietoje:

1. Norvegija                          168 tšk.