Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Planetos biatlono taurės varžybų sprinto lenktynėse Lietuvos atletai ketvirtadienį liko tarp autsaiderių

Ketvirtadienį Norvegijoje vyrų sprinto lenktynėmis prasidėjo septintasis Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) pasaulio taurės varžybų etapas.
Biatlono varžybų akimirka
Biatlono varžybų akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Biatlonas

Nesėkmingai 10 km lenktynės susiklostė po keturis baudos ratus sukusiems Lietuvos biatlonininkams – Karolis Zlatkauskas užėmė 90-ąją vietą, o Aleksandras Lavrinovičius liko paskutinis – 94-as (startavo 95).

Pirmąją pergalę šį sezoną iškovojo norvegas Tarjei Boe. Be klaidų šaudęs Norvegijos biatlonininkas trasoje sugaišo 25 minutes 44,5 sekundės ir vos 0,1 sekundės aplenkė vieną baudos ratą sukusį šio sezono pasaulio taurės varžybų lyderį prancūzą Martiną Fourcade'ą.

7,7 sekundės nugalėtojui pralaimėjo ir trečias liko taip pat be klaidų šaudęs ukrainietis Andrejus Derizemlia:

1. Tarjei Boe (Norvegija) 25 min. 44,5 sek. (0 baudos ratų)
2. Martin Fourcade (Prancūzija) atsiliko 0,1 sek. (1)
3. Andrej Derizemlia (Ukraina) 7,7 (0)
4. Dominik Landertinger (Austrija) 17,6 (1)
5. Aleksandr Loginov (Rusija) 18,3 (0)
...
90.Karolis Zlatkauskas 4:42,6 (4)
...
94.Aleksandr Lavrinovič 7:38,4 (4)

Pasaulio biatlono taurės vyrų varžybų lyderių rikiuotės bendroje įskaitoje (po 19 rungčių iš 26) Tomas Kaukėnas su 52 taškais užima 59-ąją vietą:

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 898 tšk.