Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Po prątesimo: Dainius Zubrus su „Devils“ šventė trečią pergalę iš eilės NHL

Trečiąją pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus „New Jersey Devils“ klubas, penktadienį namuose po pratęsimo 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0) įveikęs „Washington Capitals“ ekipą.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

20 su puse minutės (20:35) aikštėje praleidęs 34-erių metų lietuvis dusyk smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Stephenas Gionta (13:55), Patrikas Eliašas (39:00) ir Ilja Kovalčiukas (64:39), o varžovų gretose įvarčiais pasižymėjo Mike'as Ribeiro (52:45) bei Mike'as Greenas (57:04).

Po šios pergalės „Devils“ ledo ritulininkai su 6 taškais užima antrąją vietą Rytų konferencijoje, o pirmąjį tašką iškovojusi „Capitals“ komanda lieka paskutinė – penkiolikta.