Pratęsime triumfavusi „Lightning“ ekipa atsidūrė per žingsnį nuo Stanley taurės

Edmontone vykstančiame NHL superfinale „Tampa Bay Lightning“ ekipa pratęsimo pareikalavusioje dramoje 5:4 (1:2, 2:1, 1:1, 1:0) palaužė „Dallas Stars“ ir atsidūrė per žingsnį nuo Stanley taurės – serijoje iki keturių pergalių jie pirmauja 3:1.
„Tampa Bay Lightning“ triumfas prieš „Dallas Stars“
„Tampa Bay Lightning“ triumfas prieš „Dallas Stars“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 NHL

Pirmajame kėlinyje Dalaso ekipa į vartų plotą pataikė tik tris kartus, tačiau realizacija – beveik nepriekaištinga. „Žvaigždėms“ pranašumą sukūrė Johno Klingbergo ir Joe Pavelskio įvarčiai, tačiau tuomet visas prožektorių šviesas į save atsuko varžovų puolėjas Braydenas Pointas.

Jis pasižymėjo pačioje pirmo kėlinio pabaigoje, o netrukus rezultatą išlygino antrajame ketvirtyje.

Tai buvo jau 12-asis ir 13-asis tikslūs B.Pointo smūgiai šiose atkrintamosiose – pagal šį rodiklį jis yra nepavejamas.

Antrajame kėlinuke Dalasui pirmaujančios ekipos statusą sugrąžino Corey Perry, bet ir vėl tiksint paskutinėms kėlinio minutėms varžovai surado atsaką – 3:3.

Vėliau sekė Alexo Killorno tikslus smūgis, pirmą kartą išvedęs „Lightning“ į priekį, bet komandoms buvo lemta žaisti pratęsimą, kuomet rezultatas dar kartą tapo lygus – pasižymėjo jau minėtasis J.Pavelskis.

Lemiamą rungtynių įvartį pratęsimo 6 min. ir 34 sek. pelnė Kevinas Shattenkirkas.

Priminsime, kad „Tampa Bay Lightning“ klubas siekia pirmosios Stanley taurės nuo 2004-ųjų.

Istorija Dalaso klubui nieko gera nežada. Vienintelė ekipa, per visą NHL superfinalų istoriją sugrįžusi iš 1:3 ar dar blogesnio deficito, buvo „Toronto Maple Leafs“, kuri 1942 metais laimėjo keturis sykius iš eilės atsilikdama 0:3.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?