Netikėtumas: Rusijos ledo ritulininkai nusileido čekams

Penktadienį Rusijoje prasidėjo šešiolikos komandų pasaulio ledo ritulio čempionatas.
Pasaulio ledo ritulio čempionatas: Rusija – Čekija
Pasaulio ledo ritulio čempionatas: Rusija – Čekija / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Netikėta pergale aštuonių ekipų A grupės varžybas pradėjo ir lydere tapo Čekijos rinktinė, 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) nugalėjusi turnyro šeimininkus Rusijos ledo ritulininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

5. Danija 0 0 0 0 0 0:0 0

B grupės lydere tapo Suomijos ekipa, pirmojo turo mače 6:2 (0:0, 4:1, 2:1) įveikusi Baltarusijos komandą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

5. Vokietija 0 0 0 0 0 0:0 0

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pirmenybių Rusijoje ketvirtfinalį.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?