Švedai nukarūnavo titulą gynusius Kanados ledo ritulininkus

2017 m. pasaulio čempionais tapo Švedijos ledo ritulininkai, finale po bulitų serijos palaužę titulą gynusią Kanados rinktinę.
Švedija – Kanada
Švedija – Kanada / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Reguliarus rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 1:1, o bulitų serijoje sužibėjo švedų vartininkas Henrikas Lundqvistas.

40-tą minutę mažumoje žaidę švedai pasinaudojo vaikiška kanadiečių klaida aikštės viduryje – nors ataka buvo padrika, Victoro Hedmano (39:39) mestas ritulys įskriejo į Kanados rinktinės vartus.

Tačiau kanadiečiai netruko išlyginti rezultatą – tai padarė Ryanas O'Reilly (41:58). Trečio kėlinio pabaigoje Kanada bandė šturmuoti švedų vartus, tačiau įvarčio pelnyti nesugebėjo.

Bulitų serijoje kanadiečiai (Mitchas Marneris, R. O'Reilly, Braydenas Pointas, Nate'as Mackinnonas) nepasižymėjo nė karto, o švedai Calviną Pickardą nuginklavo dukart.

Tai pavyko Oliveriui Ekmanui-Larssonui ir Nickui Backstromui, o Gabrieliaus Landeskogo ir Williamo Nylanderio bandymai buvo nesėkmingi.

Kanadiečiai pasaulio čempionais tapo 2015 ir 2016 metais, o švedai paskutinį kartą buvo triumfavę 2013-aisiais.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?