Švedija ir Suomija užsitikrino kelialapius į atkrintamąsias varžybas

Šeštadienį sužaistos dar dvejos Rusijoje vykstančio šešiolikos komandų planetos ledo ritulio čempionato penkto turo rungtynės, kuriose pergales iškovojo ir vietas atkrintamosiose varžybose užsitikrino Švedijos ir Suomijos rinktinės.
Suomijos ledo ritulininkai
Suomijos ledo ritulininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Švedija

Švedijos ledo ritulininkai 3:2 (0:0, 1:0, 2:2) įveikė šeštojoje pozicijoje likusią Norvegijos (5 tšk.) ekipą ir su 11 taškų aštuonių komandų A grupėje pakilo į antrą vietą.

A grupėje pirmauja pergalingai žaidžianti ir taip pat vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusi Čekijos (14 taškų) rinktinė.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Kazachstanas 5 0 1 0 4 13:22 2

B grupėje penktą pergalę iškovojo ir vienvaldžiais lyderiais tapo Suomijos (15 tšk.) ledo ritulininkai, 3:1 (0:0, 3:0, 0:1) nugalėję šeštojoje pozicijoje likusią Prancūzijos (5 tšk.) ekipą.

Tiesa dar šeštadienį suomius gali pavysi pergalingai rungtyniaujanti bei čempionės titulą ginanti Kanados rinktinė, kuri penktojo turo mačą žais su Slovakijos komanda.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Vengrija 5 0 0 0 5 5:25 0

Keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės pateks į pirmenybių Rusijoje ketvirtfinalį.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?