Trečioji iš eilės Lietuvos ledo ritulio rinktinės nesėkmė pasaulio čempionate

Trečią pralaimėjimą iš eilės pasaulio ledo ritulio čempionato pirmojo (I) diviziono B grupėje Ukrainoje patyrė ir šešių komandų turnyro autsaidere tapo Lietuvos vyrų rinktinė, trečiadienį 0:7 (0:2, 0:2, 0:3) nusileidusi trečiąją pergalę iškovojusiems lyderiams Ukrainos (9 tšk.) ledo ritulininkams.
Rungtynių akimirka / Hockey.lt nuotr.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė geriausiu susitikimo žaidėjų šeimininkų gretose pripažintas Aleksandras Torianikas (08:46 ir 21:49), po vieną – Artiomas Bondarevas (11:32), Jurijus Petrangovskis (27:42), Olegas Šafarenka (45:10), Vasilis Polonickis (45:42) ir Andrejus Michnovas (59:37).

Geriausiu Lietuvos komandoje šiame mače pripažintas gynėjas Nerijus Ališauskas.

Ketvirtadienį ketvirtajame ture Lietuvos rinktinės varžove bus pirmąją pergalę iškovojusi ir į ketvirtąją poziciją pakilusi Rumunijos (3 tšk.) komanda, trečiadienį 6:3 (2:1, 2:2, 2:0) nugalėjusi penktoje vietoje esančią Estijos l(0 tšk.) ekipą.

Trečiosiose trečiojo turo rungtynėse Lenkijos ledo ritulininkai 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) įveikė Olandijos rinktinę ir iškovojo trečiąją pergalę.

I diviziono čempionato B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Ukraina     3 3 0 0 0 23:2  9
2. Lenkija     3 3 0 0 0 14:2  9
3. Olandija    3 2 0 0 1 11:10 6
4. Rumunija    3 1 0 0 2  8:17 3
5. Estija      3 0 0 0 3  8:19 0
6. Lietuva     3 0 0 0 3  3:17 0