Triumfas po daugiau nei 20 metų – „Avalanche“ iškovojo Stenlio taurę

„Colorado Avalanche“ klubas pirmą kartą per daugiau nei du dešimtmečius iškovojo Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) titulą.
„Colorado Avalanche“ iškovojo Stenlio taurę
„Colorado Avalanche“ iškovojo Stenlio taurę / „Scanpix“ nuotr.

Denveryje namų rungtynes žaidžianti ekipa šeštajame finalo mače 2:1 nugalėjo „Tampa Bay Lightning“ ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-2.

Kolorado valstijos komanda Stenlio taurę iškovojo pirmą kartą nuo 2001 metų ir trečią klubo istorijoje.

Savo ruožtu „Lightning“ prarado per praėjusius du sezonus laimėtą Stenlio taurės trofėjų. Tampos klubas nepasinaudojo galimybe tapti pirmąja ekipa nuo 1983 metų, laimėjusia NHL pirmenybes net tris kartus iš eilės.

Naudingiausiu NHL atkrintamųjų varžybų žaidėju buvo išrinktas „Avalanche“ žaidėjas Cale'as Makaras. Jis įmušė 8 įvarčius ir atliko net 21 rezultatyvų perdavimą per lemiamas NHL kovas.

Be to, jam atiteko ir Norriso trofėjus, kuris skiriamas geriausiai besiginančiam ledo ritulininkui. Taip C.Makaras tapo vos trečiu žaidėju, kuriam atiteko abu šie apdovanojimai.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant