Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Vilniaus „Baltica“ nusileido Rusijos „Belgorod“ atstovams sausu rezultatu 0:4

MHL ledo ritulio lygos šiaurės-vakarų diviziono rungtynėse Vilniaus „Baltica“ klubas pralaimėjo Belgorodo „Belgorod“ 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
„Baltica“ ir „Belgorod“ ledo ritulio komandų mačas

Pirmųjų namų rungtynių prieš varžovą iš Belgorodo pradžioje „Balticos“ vartus gynė Vladislavas Kuzminas. Pirmasis kėlinys prasidėjo aktyviai ir komandos apsikeitė keliomis pavojingomis atakomis. 9-ą minutę prasižengia lietuvių žaidėjas Tobias Wilhelmas.

Kėlinio viduryje iniciatyvą po truputį perima varžovai. 12-ą minutę esant lygiam žaidėjų skaičiui aikštėje, po A. Loktevo ir I. Kokunko perdavimų, ritulį į vartus siunčia „Belgorod“ žaidėjas Vladislavas Mikerinas (0:1). „Balticai“ nespėjus atsigauti po praleisto įvarčio, kitos atakos metu A. Zorinas ir D. Ignatjevas perdavė ritulį komandos draugui Arsenijui Starkovui, kuris pelnė dar vieną įvartį (0:2).

„Baltica“ paėmė minutės pertraukėlę, po kurios metu pakeitė vartininką. Šeimininkų vartus gynė Filipas Luley. 13-ą minutę „Baltica“ gavo komandinę baudą už neteisingai atliktą keitimą. 17-ą minutę už kojos pakišimą buvo nubaustas rusų puolėjas A. Starkovas.

Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos, šeimininkai apgulė varžovų vartus. 2 min. baudos gavo rusas V. Vladimirovas. „Baltica“ žaidė penkiese prieš tris, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko. Kėlinio pabaigoje prasižengė Igoris Drozdovas, tačiau rezultatas nebesikeitė.

Antrajame kėlinyje svečiai žaidė greitą žaidimą, „Baltica“ atsakė tuo pačiu, tačiau atakos buvo nerezultatyvios. 27-ą minutę prasižengė lietuvių žaidėjas Ondrėjus Burzala. 32-ą minutę už neteisingą ataką buvo nubaustas „Belgorod“ žaidėjas A. Loktevas.

35-ą minutę už varžovo laikymą rankomis buvo nubaustas lietuvis Vaidotas Rastenis. 37-ą minutę prasižengė „Balticos“ puolėjas A. Tsukanovas. Svečiai pasinaudojo žaidėjų persvara aikštėje ir po tikslaus A. Starkovo perdavimo, ritulį į lietuvių vartus pelnė rusas Aleksėjus Zorinas (0:3).

Trečiajame kėlinyje „Baltica“ daug atakavo varžovų vartus, tačiau sėkmės akivaizdžiai pritrūko. 44-ą minutę už vartų judinimą buvo nubaustas varžovų vartininkas Ilja Rumjancevas.

Vėliau prasižengė ir „Balticos“ naujokas Nikita Šerbatiukas. 46-ą minutę už kojos paikišimą baudžiamas „Belgorod“ žaidėjas V. Mikerinas.

Kėlinio viduryje „Baltica“ nutarė šturmuoti Rusijos ekipos vartus, tačiau ritulys vis atsimušdavo į skersinį arba vartininką. Į šturmą „Belgorod“ atsakė greita ataka ir po I. Drozdovo ir S. Karabulino perdavimų, įvartį pelnė rusų gynėjas Nikita Karaulovas (0:4).

50-ą minutę už varžovo laikymą rankomis 2 min. baudą gavo „Belgorod“ žaidėjas V. Vladimirovas. Likus žaisti kelioms minutėms iki kėlinio pabaigos, prasižengė du Rusijos ekipos žaidėjai: D. Filipenko ir V. Vladimirovas. Paskutinėmis minutėmis „Baltica“ sutelkė visas jėgas, tačiau rezultatas liko palankus svečiams.

Po pralaimėjimo prieš Rusijos „Belgorod“ ekipą, Vilniaus „Baltica“ su 45 taškais lieka septintoje turnyrinės lentelės vietoje, trimis taškais atsilikdama nuo artimiausio varžovo – Rygos „Juniors“. Artimiausios ir paskutinės reguliariojo sezono namų rungtynės įvyks sausio 20 d. 17 val. prieš tą pačią „Belgorod“ ekipą.