Špinatai. Tai stiprūs antioksidantai, leidžiantys tiek vyrams, tiek moterims pajusti gyvenimo pilnatvę. Špinatuose pilna A ir C vitaminų, folio rūgšties, kalcio, kalio ir magnio. Valgant špinatus lengviau įsisavinami baltymai, pagerėja angliavandenių ir riebalų apykaita, o tai reiškia, kad šios daržovės skatina ir lieknėjimą.
Česnakas. Kaip natūralus afrodiziakas jis pripažintas dar Senovės Graikijoje. Afroditės žyniai manė, kad, suvalgius nuplauto vandenyje, o paskui ir alyvuogių aliejuje česnako, moteris įsimyli ir savo jėgą perduoda vyrui.
Krapai. Nuo senovės tikima krapo žalumo jėga, ne veltui šis augalas yra toks populiarus prieskonis. Norėdami išvengti impotencijos, gerkite daugiau krapų nuovirų ir arbatų.
Krienai. Angliškas krieno pavadinimas reiškia „arklio šaknis“. Ir čia turima omeny jaudinantis veiksmas. Stebuklinga šaknis stimuliuoja kraujotaką ir audrina nervinę sistemą. Prieš pasimatymą suvalgykite riekelę juodos duonos, užteptą tarkuotu krienu, o galite susimaišyti štai tokias salotas: tarkuoti krienai su obuolių gabaliukais apšlakstyti citrinos sultimis.
Salierai. Vienas iš stipriausių natūralių afrodiziakų. Salierai yra praturtinti vitaminais ir mineralais. Tarp senovės romėnų salierų šaknis buvo neatsiejama vedybinės ceremonijos dalis: ją patiekdavo ant vaišių stalo, šias daržoves kabindavo virš vedybinės lovos.
Morkos. Morkos gerina kraują ir liaudies medicinoje naudojamos organizmo stiprinimui. Morkų sultys ir įvairūs patiekalai ruošiami tuomet, kai vyras ar moteris nejaučia lytinio potraukio arba juos lydi nesėkmės intymiame gyvenime. Beje, pasigaminkite morkų ir salierų salotas – toks mišinys bus tikra bomba jūsų libido.
Svogūnas. Romoje tikėta, kad raudonasis svogūnas net ir apsileidusius vyrus įstumia į Veneros glėbį. O Viduramžiais svogūnas buvo draudžiamas vienuolynuose. Tad paprastas svogūnas – tai pats tikriausias seksualumo ir vitaminų šaltinis. Be to, svogūnas jauninančiai veikia ir mūsų odą.