Atlikėjas teigia, kad daugelis nemėgsta kalėdinių vakarėlių, todėl mieliau rinktųsi tomis dienomis tiesiog dirbti ar kitaip save nubausti.
Kodėl? Todėl, kad jie žino, kas yra taip vadinamas Kalėdų skausmo padažas, kuomet visi šeimos nariai, tarsi prisigėrę aguonų pieno, daro, ką reikia daryti, bet ore tvyro santykių tuštuma (...).
Kodėl? Todėl, kad mišrainių kalnais anksčiau žmonės gerai užkaišiodavo vidines problemas. Net ir vaikų gimtadienių ar krikštynų metu dažnai suaugusieji pamiršdavo, kieno tai gimtadienis, ir tiesiog švęsdavo kažką (...).
Pasakė, kodėl nereikia mišrainių ir silkių
„Dabar nemažai tos kartos suaugėlių kompensuoja tai, ko negalėjo jų tėvai ar seneliai: pasineria į beatodairišką shopingą, demonstruodami, jog jie gali dovanoti ir pasidovanoti kažką brangaus ir, neva, vertingo.
Iš tiesų mums nereikia nei brangių dovanų, nei mišrainių kalnų ar 7 rūšių silkės. Mes visi alkstame artumo, bendrystės ir tikro ryšio, nes jis yra mūsų gijimas ir tikrasis maistas. Maistas mūsų sieloms, mūsų širdims, mūsų vaikams ir anūkams.
Mes visi alkstame artumo, bendrystės ir tikro ryšio, nes jis yra mūsų gijimas ir tikrasis maistas.
Tad linkiu tikrumo ir tikro ryšio, kuris užgydytų mūsų žaizdas ir atneštų tikrąją Kalėdų prasmę. Ramybės“, – socialiniame tinke rašė atlikėjas.
Prasmės esama ir tikėjime
Tuo metu kunigas Algirdas Toliatas mano, kad prasmės žmonių gyvenimams teikia tikėjimas.
Vieno savo pamokslo metu jis susirinkusiųjų klausė, kiek gi vertas gyvenimas be tikėjimo?
Tų pačių pamaldų metu kunigas citavo knygą, kurioje myriop pasmerktas žmogus prisipažino – mirtis jo negąsdina. Esą, kas gi yra tas gyvenimas? 1000 suvalgytų kotletų?
Moralas buvo toks, kad netikintiems, matyt, taip yra, bet tikintieji visad nešasi tikėjimą ir viltį, jų gyvenimas turi prasmę.