„Kai pradėjome veiklą, dauguma klientų ateidavo pagal gydytojų rekomendaciją – tai buvo žmonės, siekiantys atsigauti po COVID-19 ar kitų sveikatos problemų. Šiuo metu situacija visai kitokia – dabar didžioji dalis mūsų klientų ateina dėl sveikatingumo tikslų,“ – pasakoja klinikos įkūrėjas.
Pasak jo, žmonės vis labiau domisi, kaip ilgaamžiškumo procedūros gali prisidėti prie jų kasdienės geros savijautos. „Tai jau daugiau nei vienos procedūros – tai ilgaamžiškumo gyvenimo būdas. Šeštadieniais pas mus populiarus vadinamasis „longevity ratas“, kai klientai per vieną apsilankymą suderina net kelias terapijas: šalčio, raudonosios šviesos, deguonies ir magneto terapijas. Tokie ritualai padeda palaikyti bendrą sveikatos balansą ir stiprina organizmą.“
Tuo pačiu klinikos vadovas pastebi, kad ilgaamžiškumo procedūros tampa vis populiaresnė dovana artimiesiems. „Kalėdiniu laikotarpiu vis daugiau žmonių ieško prasmingų dovanų – galimybė padovanoti geresnę savijautą ir sveikatos ritualą yra labai vertinama. Mūsų dovanų kuponai – viena populiariausių paslaugų šiuo metu,“ – priduria jis.
Moksliniai tyrimai įrodo procedūrų naudą
Ilgaamžiškumo procedūrų veiksmingumas yra patvirtintas įvairiose tarptautinėse studijose. JAV ir Izraelyje atlikti tyrimai parodė, kad šalčio terapija efektyviai mažina uždegimus, skatina raumenų ir sąnarių atsistatymą, gerina miego kokybę bei stiprina imuninę sistemą. Raudonosios šviesos terapija, žinoma dėl savo teigiamo poveikio odai, padeda skatinti kolageno gamybą, mažina uždegimus ir gerina kraujo apytaką. Deguonies terapija yra skirta ląstelių aprūpinimui deguonimi, o tai tiesiogiai prisideda prie energijos lygio didinimo ir bendros organizmo būklės gerinimo.
Klinikos įkūrėjas pasakoja, kad ištikimi klinikos klientai ir longevity entuziastai ir patys darė deguonies terapijos poveikio eksperimentą „Oxy klinikoje“. Inicijuota ir prižiūrima mokslininko genetiko studija ištyrė 20 dalyvių. Dalyviai intensyviai (2-3 kartus per savaitę) lankė deguonies terapijas du mėnesius. Tyrimo metu buvo matuojami NAD+ ir telomerų ilgio rodikliai kraujyje. Gautas rezultatas parodė, kad dalyvių kraujyje NAD+, svarbios ląstelių regeneracijos medžiagos, kiekis ženkliai padidėjo.
„Dalyviai taip pat pastebėjo daugybę pokyčių savo savijautoje. Jie teigė, kad jų protas tapo aštresnis, pagerėjo atmintis, o nuotaika buvo pastebimai geresnė. Tai įrodo, kad deguonies terapijos poveikis apima ne tik fizinius, bet ir emocinius aspektus,“ – teigia R.Grigaitis.
Sportininkų ir aktyvių žmonių pasirinkimas
„Oxy klinikos“ procedūros itin populiarios tarp sportininkų ir aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjų, kurie siekia greitesnio atsistatymo po fizinių krūvių. Pasak įkūrėjo, tarp dažniausių lankytojų yra „Žalgirio“ futbolo komanda, „Ryto“ krepšininkai, kovos menų atstovai, sportinių šokių šokėjai ir aktyvų gyvenimo būdą puoselėjantys žmonės. „Šalčio terapija puikiai mažina raumenų uždegimus ir padeda greičiau atsigauti po intensyvių treniruočių ar varžybų,“ – sako R.Grigaitis.
Moterys ypač mėgsta šalčio terapiją dėl jos efektyvumo mažinant celiulitą, o raudonosios šviesos terapija tapo populiariu pasirinkimu dėl kolageno gamybos skatinimo. „Raudonosios šviesos terapija veikia giliuosius odos sluoksnius, gerina ląstelių metabolizmą ir stimuliuoja kolageno bei elastino gamybą,“ – paaiškina Rimantas. „Tai labai naudinga ne tik odos jaunystei palaikyti, bet ir mažinant smulkius randus, odos nelygumus bei netgi lėtinį uždegimą.“
Investicija į ilgaamžiškumą ir gyvenimo kokybę
Pasak „Oxy klinikos“ vadovo, šios procedūros tampa neatsiejama sąmoningo gyvenimo dalimi. Rimantas pabrėžia, kad vis daugiau lietuvių pradeda suvokti šių procedūrų vertę. „Tai daugiau nei terapija – tai investicija į save, į savo gyvenimo kokybę ir ilgaamžiškumą. Procedūros ne tik gerina sveikatą, bet ir suteikia galimybę gyventi sąmoningai, pasirūpinant savimi šiandien ir ateityje.“
Šis ilgaamžiškumo gyvenimo būdas tampa vis aktualesnis ne tik dėl sveikatos problemų sprendimo, bet ir dėl prevencijos. Šios procedūros ne tik mažina streso lygį ir gerina miego kokybę, bet ir padeda jaustis žvaliau bei palaikyti gerą bendrą savijautą.
Daugiau informacijos rasite čia.