2013 01 25

Varnių jaunieji futbolininkai – „Amsiaus taurė 2013“ nugalėtojai

Š. m. sausio 22 d. Telšių rajone, Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinėje mokykloje buvo suorganizuotas vaikų mažojo futbolo turnyras „Amsiaus taurė 2013“. Policijos bičiulio taurę į...
Nuotraukos pavadinimas

Š. m. sausio 22 d. Telšių rajone, Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinėje mokykloje buvo suorganizuotas vaikų mažojo futbolo turnyras „Amsiaus taurė 2013“. Policijos bičiulio taurę įsteigė Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Turnyre dalyvavo keturios jaunųjų futbolininkų komandos: Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinės mokyklos (vadovas Saulius Statkus), Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos (vadovas Saulius Jogminas), Luokės vidurinės mokyklos (vadovė Daiva Pociūtė) bei svečiai iš Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinės mokyklos. Nuotraukos iš varžybų.

Kova dėl taurės buvo įnirtinga ir permaininga. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad 4-ieji liko, deja, salės šeimininkai – Tryškių futbolininkai. 3-ąją vietą užėmė svečiai iš Vidsodžio, 2-oji vieta atiteko Luokės vidurinės mokyklos komandai. Nugalėtojais tapo ir Amsiaus taurę iškovojo Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos futbolininkai.

Varžybų dalyvius pasveikino Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Leonas Dunauskas. Jis nuoširdžiai pasidžiaugė, kad Tryškiuose mėgstamas ir žaidžiamas sporto „karalius“ futbolas. Dalyvius sveikino Tryškių apylinkės inspektoriai Denisas Rudnikas ir Egidijus Rumbutis. Nugalėtojams taurę įteikė pats policijos bičiulis Amsis. Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti prizais, kuriuos įsteigė Tryškių verslininkė Daiva Jasaitienė.