Tokių įvykių priežastys pačios įvairiausios – nuo aplaidumo ar noro pasipuikuoti prieš draugus iki tyčinių veiksmų siekiant gauti draudimo išmoką.
Kaip automobilis ir žoliapjovė atsidūrė vandenyje
Techninės pagalbos įmonės „Automera“ atstovas Jonas Pipiras pasakoja, kad iš vandens telkinių jo kompanijos darbuotojams automobilius yra tekę traukti ne kartą. Vienas įsimintiniausių atvejų – girto vairuotojo pasivažinėjimas, kuris baigėsi iškart dviem nuskandintomis transporto priemonėmis.
„Kartą gavome iškvietimą iš policijos pareigūnų, kad į Lėvens upę įvažiavo žoliapjovė ir „Opel“ automobilis. Pranešimas atrodė pakankamai įdomus, o nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad abi priemones nuskandino tas pats vairuotojas. Darbininkas neblaivus pjovė žolę paplūdimyje, nuslydo nuo kranto į upę, šiek tiek išsimaudė ir paskandino žoliapjovę. Tuomet jis sugalvojo, kad ją į krantą išsitemps pats. Atsivarė savo „Opel“ ir betraukdamas žoliapjovę į upę nuslydo ir su automobiliu. Mums teko abi priemones ištraukti į krantą. Žoliapjovę grąžinome bendruomenei, o „Opel“ išvežtas į policijos sulaikytų automobilių saugojimo aikštelę.
„Toyota Prius“ Nevėžyje
Yra buvę ir dar daugiau incidentų, susijusių su įvažiavimu į vandens telkinius. Kartą vieno pavėžėjo „Toyota Prius“ traukėme iš Nevėžio.