Pasak G. Dirksčio, bendrovė pasiekė tokią augimo stadiją, kad reikia peržiūrėti veiklos procesus, todėl nuspręsta išplėsti vadovų komandą, įsteigiant naują – vykdomojo direktoriaus – pareigybę. „Tikiu, kad Andriaus patirtis prekyboje leis naujai pažvelgti į įmonės veiklą ir peržiūrėti procesus, juos efektyvinant ir užtikrinti spartesnį augimą. Lieku prie įmonės vairo, nuo šiol didžiausią dėmesį skirsiu plėtrai, įtvirtinant „Gintaro baldus“ kaip baldų mažmeninės prekybos lyderius Baltijos regione“, – teigia G.Dirkstys.
Įmonė artimiausiu metu yra suplanavusi intensyvią plėtrą Lietuvoje. Didžiausias dėmesys bus skiriamas naujų, didelio prekybinio ploto taškų steigimui ir asortimento plėtrai.
Naujasis vykdomasis „Gintaro baldų“ direktorius A.Čekanavičius yra sukaupęs daugiau nei dvidešimties metų darbo patirties didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje. Jis ėjo įvairias vadovaujančias pareigas tokiose įmonėse kaip „Kesko Senukai Lithuania“, „Topo grupė“, „Acme grupė“.
„Per pastarąjį dešimtmetį „Gintaro baldai“ pasiekė įspūdingą plėtrą Baltijos šalyse, įsitvirtinę kaip vienas didžiausių prekybos baldais tinklų. Kaip savo pagrindinį uždavinį matau bendrovės veiklos procesų sustygavimą, tokiose srityse kaip pardavimai, pirkimai, logistika ir personalas. Prekybos kanalų plėtra, pirmiausiai elektroninės, taip pat yra tarp prioritetinių krypčių. Tikiu, kad įgyvendinami pokyčiai atsispindės bendrovės rezultatuose“, – sako A.Čekanavičius.
Nepaisant mažmeninės rinkos baldais susitraukimo, kurį lėmė bendraekonominės tendencijos, „Gintaro baldai“ šiemet prognozuoja bendrą teigiamą metinį augimą – jis sieks bent 8 proc. Pasak G.Dirksčio, krentančioje rinkoje įmonės augimo rezultatus pavyko pasiekti peržiūrint asortimentą bei investuojant į prekybos erdvių atnaujinimą, taip prisitaikant prie kintančių klientų poreikių.
Optimistinius rezultatus leidžia prognozuoti trijų ketvirčių duomenys: Latvijoje fiksuojamas dviženklis – 10 proc. – augimas, Lietuvoje – 5 proc., lyginant su atitinkamu periodu pernai. Estijoje fiksuojamas prekybos apimčių sumažėjimas, kurį lėmė prasčiausia ekonominė padėtis tarp Baltijos šalių.