2020 metų vasario mėnesį bankui vadovavęs Tidjane Thiamas buvo priverstas atsistatydinti, kai prisipažino, jog bankas pasamdė seklius sekti I. Khaną, pastarajam nusprendus pereiti dirbti į konkuruojantį banką UBS.
Kilus bankininkystės pasaulį sukrėtusiam skandalui, Šveicarijoje buvo pradėtas ir tyrimas baudžiamojoje byloje.
„Visos susijusios šalys susitarė nutraukti bylą“, – sekmadienį teigė „Credit Suisse“ atstovė spaudai Simone Meier leidiniui „NZZ am Sonntag“.
Banko atstovė atsisakė pateikti išsamesnių komentarų į naujienų agentūros AFP užklausą.
Atsiėmus skundą, Ciuricho kantono prokuroras nutraukė tyrimą, pranešė „NZZ am Sonntag“.
T.Thiamo atsistatydinimas įvyko po Šveicarijos finansininkų pasaulį sukrėtusio ir šešis mėnesius trukusio skandalo, kuris prasidėjo Šveicarijos spaudoje pasirodžiusiais pranešimams, jog I. Khaną sekė privačios detektyvų agentūros detektyvai, pasamdyti paaiškėjus apie jo sprendimą pereiti į UBS.
Vieną kartą I.Khanas pats pastebėjo buvęs sekamas.
2019 metų spalio mėnesį „Credit Suisse“ veiklos direktorius Pierre-Olivier Bouee atsistatydino, kai po atlikto vidaus tyrimo prisiėmė atsakomybę dėl sprendimo pasamdyti seklius.
Pasak jo, taip jis siekė įsitikinti, jog I. Khanas nemėgins pervilioti darbuotojų.
Byla buvo atnaujinta 2019 metų gruodžio mėnesį, kai bankas pripažino antrą sekimo atvejį, šįkart susijusį su buvusiu žmogiškųjų išteklių skyriaus vadovu. Tuo tarpu praėjusių metų vasarį žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad sekimas buvo vykdomas ir aplinkosaugos organizacijos „Greenpeace“ atžvilgiu.