E.Musko valdomas „Twitter“ sulaukė palaikymo: Talibanas lieka ištikimas platformai

Su JAV technologijų milžine „Meta“ ir jos išpopuliarėjusiu produktu „Threads“ konkuruojantis „Twitter“ sulaukė užtarėjų – platformos „žodžio laisvė“ sužavėjo vieną Talibano lyderių.
Elonas Muskas
„Twitter“ / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Pirmadienį, kai paaiškėjo, kad naujoji „Meta“ platforma, panaši į „Twitter“, per mažiau nei savaitę sulaukė daugiau nei 100 mln. naudotojų, vienas Talibano kontroliuojamo Afganistano pareigūnų Anasas Haqqani tviteryje išreiškė savo palaikymą, praneša portalas „SkyNews“.

„Twitter“ turi du svarbius privalumus, palyginti su kitomis socialinės žiniasklaidos platformomis. Pirmoji privilegija – žodžio laisvė. Antroji privilegija – viešas „Twitter“ pobūdis ir patikimumas. Twitter neturi netolerantiškos politikos kaip Meta. Kitos platformos negali jos pakeisti“, – savo žinutėje rašė jis.

A.Haqqani priklauso griežtosios linijos islamistų grupuotei, užgrobusiai valdžią Afganistane 2021 m. vasarą. Naujoji valdžia netruko imtis veiksmų – šalies moterims uždrausta lankytis viešosiose erdvėse, pramogų parkuose, viešosiose pirtyse, sporto salėse ir sporto klubuose.

Talibano atstovai jau seniai reiškėsi „Twitter“, dar prieš Elonui Muskui įsigyjant bendrovę praėjusių metų spalį.

Kaip jau skelbta, „Threads“ populiarumas ir panašumas į „Twitter“ papiktino E. Muską, kuris nuo tada, kai „Threads“ pradėjo veikti, keliose tviterio žinutėse aiškiai išreiškė savo panieką Markui Zuckerbergui ir net pagrasino paduoti į teismą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pasisemti ilgaamžiškumo – į SPA VILNIUS
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų