„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

„EstateGuru“ gavo 5,8 mln. eurų investicijų iš rizikos kapitalo fondų

„EstateGuru“, pirmaujanti Europos trumpalaikių, nekilnojamojo turto paskolų platforma, antradienį pranešė apie A serijos finansavimo etapo uždarymą, su investicijomis iš Šveicarijos, Jungtinės Karalystės, Čekijos, Austrijos, Vokietijos ir Kipro, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Grynieji eurai
Grynieji eurai / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.
Temos: 2 Verslas Finansai

Pagrindinis investuotojas „TMT Investments Plc“, Jungtinės Karalystės rizikos kapitalo fondas ir įmonė, kuri taip pat buvo viena pirmųjų „Bolt“ ir „Pipedrive“ investuotojų. Tarp kitų rizikos kapitalo bendrovių yra Šveicarijos „VC Verve Ventures“ ir „J&T Ventures“, Čekijos investicinio banko „J&T“ rizikos kapitalo fondo padalinys.

Bendra surinkta suma yra 5,8 mln. eurų (apie 7 mln. USD). Ši investicija įvyko po akcijų pardavimo etapo „Seedrs“ platformoje šių metų gegužę. Kampanija viršijo pradinį tikslą 260 proc. Didžiausias kampanijos tikslas buvo pasiektas per keturias dienas, o ne per 40 dienų kaip buvo planuota.

„EstateGuru“ klesti mažmeninių investuotojų verslo modelio dėka. Nuo pat įmonės įkūrimo – 41 proc. naujų investuotojų prisijungė iš rekomendacijų, o 90 proc. investuotojų sugrįžo ir investavo pakartotinai. Kas antras paskolos gavėjas grįžta į „EstateGuru“ vidutiniškai per penkerius metus imdamas tris paskolas. Šie rezultatai buvo paskata gegužės mėnesio „Seedrs“ etapui.

Turime didelių technologijų ir plėtros planų ateinantiems keliems metams, o šio lėšų rinkimo etapo sėkmė leis mums siekti jų įgyvendinimo, toliau teikti visiems investuotojams ir paskolų gavėjams puikias nekilnojamojo turto finansavimo paslaugas. Kuriame modernią rinkos dalyvių ekosistemą ir manome, kad netrukus tradiciniai finansinių paslaugų teikėjai taip pat norės naudotis mūsų platforma, kad išliktų konkurencingi“, – sako Marek Pärtel, „EstateGuru“ generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų.

„Džiaugiamės galėdami paremti „EstateGuru“ projektą naujame ture. Tai išsprendžia svarbias problemas – pritraukia pinigų į nekilnojamąjį turtą ir tuo pačiu suteikia galimybę investuotojų lėšas investuoti pelningai ir moderniai. Remiantis įvairiais skaičiavimais, P2P skolinimo rinka iki 2025 m. turėtų išaugti nuo 350 mlrd. USD iki 0,5 trln.“, – sako Artiomas Inyutinas, „TMT Investments“ įkūrėjas ir investicijų vadovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“
Reklama
„Energus“ dviratininkų komandos įkūrėjas P.Šidlauskas: kiekvienas žmogus tiek sporte, tiek versle gali daugiau
Reklama
Visuomenės sveikatos krizė dėl vitamino D trūkumo: didėjanti problema tarp vaikų, suaugusiųjų ir senjorų