Šis žingsnis reiškia, kad „Samsung“ išmaniuosiuose laikrodžiuose „Galaxy“ naudos „Google Wear OS“, o ne savo platformą „Tizen“.
„Sujungiame geriausias „Wear“ ir „Tizen“ savybes į vieną ir vieningą platformą“, – pareiškė „Google Wear“ projekto direktorius Bjornas Kilburnas.
„Dirbdami kartu, galėsime pasinaudoti kiekvienos iš mūsų pranašumais ir sujungti jas į patirtį, kuri leis pasiekti greitesnį darbą, ilgesnį baterijos veikimo laiką ir didesnį mėgstamų programų, kurias bus galima įsigyti laikrodžiams, skaičių“, – pridūrė jis.
Susijungimas leis visoms įrenginių rinkoms naudoti bendrą platformą, sukurdamas ekosistemą, kuri galės mesti iššūkį ilgametei išmaniųjų laikrodžių segmento lyderei „Apple“, užimančiai maždaug trečdalį rinkos.
Be to, šiuo metu „Google“ atlieka naujai įsigytos dėvimųjų prietaisų gamintojos „Fitbit“ integraciją.
„Samsung“ viceprezidentas Janghyunas Yoonas atskirame pareiškime teigė, kad Pietų Korėjos įmonė „nenuilsdama ieško naujų būdų, kaip patenkinti nuolat besikeičiančius vartotojų poreikius“, ir pridūrė: „Štai kodėl nusprendėme bendradarbiauti su „Google“ <...>: kad sujungtume geriausias mūsų platformų savybes į vieną ir vieningą patirtį“.
Pranešimas buvo paskelbtas kasmetinėje „Google“ kūrėjų konferencijoje, kuri antrus metus iš eilės vyko interneteu dėl koronaviruso pandemijos.