„Pakankamai ten sudėtinga, kuo toliau, tuo yra šiek tiek blogiau, ir elektros trūksta dabar, tai pirkome generatorius čia, Lietuvoje, kad galėtų bent minimaliai dirbti, nes elektrą įjungdavo tik po kelias valandas. Bandome ir tuo apsirūpinti“, – BNS teigė G.Pangonis.
Pirmąją Rusijos invazijos į Ukrainą dieną veiklą sustabdžiusi „Mena Pak“ veiklą atnaujino gegužę, tačiau šiaurinėje šalies dalyje, greta sienos su Baltarusija esančiai įmonei dirbti visu pajėgumu trukdė sugriauti keliai ir tiltai – atvežti žaliavą ir išvežti produkciją sunkvežimiais nebuvo įmanoma.
Vasarą „Grigeo“ išbandė kelią geležinkeliais, produkciją kraunant į sąstatus, kuriais iki uosto atvežami ukrainietiški grūdai. G.Pangonis sako, jog dabar naudojamasi tiek sunkvežimiais, tiek traukiniais.
„Po to buvo ir daugiau vežimų. Kai atveža grūdus, tai galima pasikrauti ir kažkiek nuvežti. Aišku, dabar jau atsirado ir sunkvežimių, kurie veža normaliai – per Lenkiją“, – sakė G.Pangonis.
„Mena Pak“ Lietuvos grupei priklauso nuo 2010 metų.
Anksčiau šiemet su investuotojais susitikęs G.Pangonis sakė, kad į „Mena Pak“ investuota apie 3,7 mln. eurų, jos pardavimai sudaro apie 8 procentus grupės pardavimų.