„Dirbdavome dviem pamainomis, dabar dirbame viena, maždaug puse pajėgumų nei buvo prieš tai“, – ketvirtadienį „Nasdaq“ listinguojamų bendrovių vadovų susitikime su investuotojais sakė G.Pangonis.
Pirmąją Rusijos invazijos į Ukrainą dieną – vasario 24-ąją – veiklą sustabdžiusi „Mena Pak“ veiklą atnaujino praėjusį mėnesį.
Pasak grupės pagrindinio akcininko, šiaurės Ukrainoje, greta sienos su Baltarusija esančiai įmonei dirbti visu pajėgumu trukdo sugriauti keliai ir tiltai.
„Į tą regioną Rusijos kariuomenė neužėjo dėl to, kad ten aplinkui yra upės ir išsprogdinti tiltai, dabar tie tiltai atstatyti, tačiau tik laikini, kuriais galima pravažiuoti tik transportu iki 10 tonų. Be abejo, tai riboja sunkvežimių eismą, produkcijos išvežimą. Norint produkciją išvežti didesniais sunkvežimiais, reikia daryti lanką apie 400 kilometrų, o tai nepatogu“, – sakė G.Pangonis.
„Mena Pak“ dirba 88 žmonės, visi jie, įskaitant vadovaujantį personalą – ukrainiečiai. Bendrovės finansiniai rezultatai ir investicijos, palyginti su visos grupės rezultatais, nesudaro žymios dalies, sakė „Grigeo“ vadovas.
„Bendrai įmonės pardavimuose sudaro apie 8 procentus, į tą įmonę investuota apie 3,7 mln. eurų tikrai nėra ženkli dalis įmonių grupėje“, – kalbėjo G.Pangonis.
„Mena Pak“ Lietuvos grupei priklauso nuo 2010 metų.