Vis dėl to Tomas Eikinas sako, kad įmonė yra atvira pasiūlymams, kad kuo greičiau būtų rastas visiems priimtinas sprendimas.
„Viešojoje erdvėje pateiktų AAD teiginių, kodėl jau šeštą kartą atmestas su aukščiausio lygio ekspertais parengtas itin išsamus ir visas alternatyvas detaliai įvertinęs aplinkos atkūrimo priemonių planas, objektyviai neturime galimybės pakomentuoti“, – komentare BNS nurodė įmonės generalinis direktorius T.Eikinas.
Anot jo, AAD viešai pateiktos išvados apie tai neinformavus įmonės ir nesuteikus galimybės argumentuotai atsakyti yra nepriimtinos.
„Mes esame pasirengę visiškai kito lygio – etiškam ir skaidriam dialogui dėl siūlomų aplinkos atkūrimo priemonių ir atviri visiems pasiūlymams, kurie leistų kuo greičiau rasti visiems priimtiną sprendimą“, – teigė „Grigeo Klaipėdos“ vadovas.
T.Eikino teigimu, bendrovė tęs investicijas, kol iš Kuršių marių bus pašalinti visi teršalai, kurių dalį ji jau yra pašalinusi – jo teigimu, ataskaitos apie tai pateiktos institucijoms ir teismui.
AAD vadovas Giedrius Kadziauskas anksčiau trečiadienį sakė, kad įmonės siūlomos priemonės nėra efektyvios, o joms įgyvendinti numatytas laikas yra „neprotingai per ilgas“. Pasak jo, „Grigeo Klaipėda“ siekia ne atkurti aplinkos būklę, o tiesiog surinkti teršalus taip išvengiant ieškinio dėl žalos atlyginimo.
G.Kadziausko teigimu, pateikusi naują aplinkos atkūrimo planą „Grigeo Klaipėda“ galėtų tikėtis, kad 48 mln. eurų civilinio departamento ieškinio įmonei suma būtų sumažinta.
Vasario pradžioje šeštą kartą pateiktame plane įmonė nurodė dvi priemones: nendrių pjovimą Kuršių marių pakrantėje ir „Klaipėdos vandens“ nuotekų tinklų modernizavimą pastatant valymo įrenginius.