„Ši akademija nėra pirmoji, kurią organizuoja mūsų bendrovė. Panašias akademijas rengėme ir prieš kelerius metus. „Power Apps“ akademijos veikla truks tris savaites, o jai pasibaigus geriausiems dalyviams pasiūlysime trijų savaičių darbinę praktiką, po kurios patiems geriausiems pasiūlysime darbą „Macaw“ bendrovėje“, – sako P. Žarnauskas
Kaip teigia P. Žarnauskas, akademijos veikla vyks pasibaigus darbo laikui: „Dėl COVID-19 pandemijos ir Vyriausybės reikalavimų darbas vyks nuotoliniu būdu, todėl pasirinkome žmonėms, turintiems darbą ir norintiems persikvalifikuoti, patogesnį laiką – darbo dienas nuo 18 iki 20 valandos. Manome, kad tai leis didesniam skaičiui norinčiųjų dalyvauti mūsų programoje.“
„Power Apps“ – galingas įrankis verslui
„Power Platform“ ekspertas ir pagrindinis akademijos lektorius Mantas Umbrasas teigia, kad „Power Apps“ – paprastas, bet kartu ir labai galingas verslo įrankis.
„Tai įrankis, kuriuo galima kurti programėles verslui. Pavyzdžiui, praėjusiais metais naudodama „Power Apps“ mūsų įmonė sukūrė darbo vietų rezervavimo sistemą, kuri leidžia darbuotojams darbe jaustis daug saugiau, nes jie gali rezervuoti darbo vietą mobiliuoju telefonu, kurioje niekas nedirbo kelias dienas“, – sako M. Umbrasas.
Anot M. Umbraso, šis įrankis leidžia verslui skaitmenizuoti daug procesų: „Esame įgyvendinę ne vieną projektą, kai sudėtingus ir daug administravimo reikalaujančius procesus naudodami „Power Apps“ perkėlėme į „Power Platformą“ ir tai leido stipriai optimizuoti ir pagreitinti procesus. Ir matome vis didėjantį verslo susidomėjimą šia platforma ir galimybėmis, kadangi „Power Apps“ yra „low-code“ – „No-code“ principu veikiantį platforma. Neretai įmonės darbuotojai patys kuria ir tobulina aplikacijas. Būtent todėl ateityje darbas su „Power Apps“ IT srityje bus vienas perspektyviausių.“
Reikalavimai akademijos dalyviams
Mantas Umbrasas teigia, kad akademijoje gali dalyvauti kiekvienas, atitinkantis minimalius reikalavimus.
„Power Apps“ – produktas, su kuriuo norint dirbti nereikia daug programavimo žinių. Žmonės, kurie išmano „Office 365“, supranta „Microsoft Cloud“ technologiją ir turi bendrą programavimo supratimą, tikrai gali dalyvauti. Be abejo, jeigu esate dirbę su „Power Platform“ produktais („Power Apps“, „Power Automate“ ar „Microsoft Dataverse“), tikrai būtų didelis pranašumas“, – sako M. Umbrasas.
„Žinoma, sulaukiame žmonių klausimų, ar jie atitinka tuos minimalius reikalavimus. Galiu pasakyti, kad su kiekvienu kandidatu kalbėsime ir tiek jam, tiek ir mums bus aiškiau, ar jo lygis atitinka mūsų akademijos keliamus reikalavimus. Taigi tikrai labai raginu visus, norinčius dalyvauti akademijoje, registruotis mūsų svetainėje, nes tai puikus šansas pakeisti savo kvalifikaciją ir pradėti dirbti IT sektoriuje su labai perspektyviais produktais“, – sako M. Umbrasas.
Anot specialisto, akademijoje laukiami ne tik bazines žinias, bet ir daugiau patirties turintys specialistai: „Jeigu matysime, kad žmonės turi patirties ir lengvai perpranta darbą su „Power Apps“, jiems skirsime kitas užduotis. Jie turbūt galėtų tikėtis pradėti darbą ne kaip pradedantieji, bet kaip pažengusieji specialistai. Viskas priklauso nuo žmogaus, jo patirties ir tai, kaip greitai jis perpranta naujoves.“
Pašnekovas taip pat priduria, kad visiems dirbantiems su „Power Apps“ yra ypač svarbu komunikavimo įgūdžiai: „Sprendimus naudojant „Power Platform“ kuriame ne tik mes, bet ir patys klientai, todėl būsimiems akademijos dalyviams yra labai svarbu turėti ir stiprius komunikacinius įgūdžius“.
Daugiau informacijos apie akademiją ir registracijos formą rasite Nyderlandų IT bendrovės interneto svetainėje spustelėję čia.
„Macaw“ – vienas geriausių darbdavių visoje Europoje
Bendrovė „Macaw“ ketvirtus metus iš eilės gavo „Great Place to Work“ sertifikatą ir buvo pripažinta viena geriausių darbdavių Nyderlanduose. Šiais metais pirmąjį tokį įvertinimą gavo ir „Macaw“ padalinys Vokietijoje. Organizacija „Great Place to Work“ Lietuvoje tyrimo nevykdo, bet Lietuvos „Macaw“ padalinio darbuotojų apklausos rezultatai įtraukiami į bendrą vertinimą.
Kiekvienais metais tarp geriausių darbdavių patenka ir tokios bendrovės, kaip „Mars“, avialinijų bendrovė „SAS“, viešbučių tinklas „Hilton“, technologijų bendrovė „Cisco“, greitųjų siuntų tarnyba „DHL“.
Bendrovės „Macaw“ finansų vadovas Ronaldas van Esas sako, kad „Great Place to Work“ apdovanojimas dar kartą įrodė, kad jau dvidešimt penkerius metus kuriama darbo kultūra pasiteisina ir darbuotojai ja be galo patenkinti.
„Mūsų darbo kultūra, orientuota į pasitikėjimą, bendradarbiavimą, darbuotojų gerovę ir tobulėjimą, pasiteisina ir šiandien dar kartą galime matyti to rezultatą, nes mūsų darbuotojai visose šalyse įmonės darbo kultūrą vertina labai teigiamai. Šis tyrimas atspindi visos organizacijos darbuotojų nuomonę apie mus pačius ir tai, kaip žmonės jaučiasi dirbdami mūsų bendrovėje tiek Nyderlanduose, tiek Vokietijoje, tiek ir Lietuvoje“, – sako R. Van Esas.
Atlikto tyrimo duomenimis, net 88 proc. visų „Macaw“ darbuotojų nurodė, kad bendrovė – puiki vieta dirbti ir tobulėti. 91 proc. kolegų atsakė, kad jaučia, jog gali pasikliauti kolegomis, o net 89 proc. – kad dirbdami „Macaw“ jaučiasi laisvai. 84 proc. visų darbuotojų teigė, kad šioje įmonėje jie skatinami siekti geresnių rezultatų ir kartu gali suderinti darbą ir laisvalaikį. Anot „Great Place to Work“ tyrėjų, bendras „Macaw“ įvertinimas siekia 80 proc., o tai yra net dešimt procentų daugiau nei vidurkis.