MJJ fondas investavo į Vilniaus verslo kolegiją

Mariaus Jakulio Jason fondas su partneriais įsigijo Vilniaus verslo kolegiją (VVK). Marius Jakulis Jason, žinomas verslininkas, investuotojas ir filantropas sako, kad investicija į Vilniaus verslo kolegiją gerai apgalvota. Ši aukštoji mokykla pasirinkta dėl jos ilgametės patirties, aukšto studentų įsidarbinimo ir darbdavių vertinimo indekso bei verslumą ugdančių studijų programų.
Fondo įkūrėjas Marius Jakulis Jason
Fondo įkūrėjas Marius Jakulis Jason / M.Zarembos nuotr.

Tai ne pirma Mariaus Jakulio Jason investicija į Lietuvos švietimą. Jis taip pat yra prisidėjęs prie Vilniaus tarptautinės mokyklos ir Erudito licėjaus steigimo.

„Jau dvejus metus veikiantis filantropinis MJJ fondas investuoja į švietimą, mokslą bei žinias, nes tikiu, jog tai yra visos mūsų šalies klestėjimo pagrindas. O ši strateginė investicija yra į aukštąjį mokslą. Tai pagrindas, padėsiantis netolimoje ateityje įgyvendinti ir kitą fondui svarbią ambiciją – sukurti lyderiaujančią svetingumo viešbučių verslui specialistus ruošiančią programą, skirtą jauniems profesionalams“, – sako į Vilniaus verslo kolegiją investavusio fondo įkūrėjas Marius Jakulis Jason.

Vilniaus verslo kolegijos direktorės pareigas perėmusi dr. Gitana Neverienė – teisininkė, patyrusi aukštojo mokslo ekspertė, turinti 20-ies metų vadovavimo patirtį valstybinėse ir privačiose aukštosiose mokyklose bei valstybės tarnyboje.

„Kursime tarptautinę ir lyderiaujančią verslo aukštąją mokyklą, kurioje studijos vyks pagal žinomiausius tarptautinius verslo sričių standartus ir geriausią praktiką. Mokymo procese sparčiau diegsime studentams patrauklius inovatyvius technologinius sprendimus, siekiant, kad studijos būtų išties šiuolaikiškos. Norime, kad pas mus dėstytų geriausi Lietuvos ir užsienio dėstytojai", – vizija dalinasi nauja Vilniaus verslo kolegijos direktorė dr. Gitana Neverienė.

Vilniaus verslo kolegija pradėjo veiklą 1989 metais kaip viena pirmųjų nevalstybinių aukštųjų mokyklų. Nuo 2013-ųjų kiekvienų metų duomenys rodo, kad net 92,6 % absolventų sėkmingai įsidarbina, įkuria ar vysto savo verslą. Dalis absolventų tęsia studijas šalies ir užsienio universitetuose bei koledžuose. Nuo 2013 metų iki dabar VVK reitinguose užima pirmąją vietą pagal absolventų kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių vertinimus. Vilniaus verslo kolegija sėkmingai žengia į tarptautines rinkas siūlydama studijas anglų ir rusų kalbomis, kurios sulaukia studentų iš 22 šalių. 2014 metais VVK veikla teigiamai įvertinta tarptautinių ekspertų, tad Studijų kokybės vertinimo centro sprendimu ji akredituota maksimaliam laikotarpiui. Nuo 2020 metų VVK sėkmingai pradėjo rengti ir nuotolines studijas.

Sandorio struktūros klausimais konsultavo „Orion Wealth“. „Pastaraisiais metais vis dažniau investuotojų akys ir kapitalas nukreipiamas būtent į švietimo rinką. Pandeminiu laikotarpiu išryškėjo daug švietimo problemų bei iššūkių. Kartu su iššūkiais randasi vis daugiau galimybių švietimo įstaigoms pasiūlyti inovatyvesnių ir labiau dabartinei visuomenei pritaikytų švietimo sprendimų. Artimiausiu metu planuojama startuoti su svetingumo vadybos programa. Nors tokios studijos yra dažnai tapatinamos su turizmo vadyba, mūsų vertinimu tai yra plati, visas verslo sritis apimanti programa, nuo verslo struktūravimo iki kliento aptarnavimo kokybės standartų išgryninimo ir įdiegimo,“ – teigia Mindaugas Strėlis – „Orion Wealth“ vadovas bei MJJ fondo valdybos narys.

„Šiame projekte Mariaus Jakulio žinios apie viešbučių verslą ir jų valdymą bei mūsų komandos patirtis finansų rinkose suteiks Vilniaus verslo kolegijai išskirtinį konkurencinį pranašumą ne tik Lietuvos bet ir kaimyninėse rinkose,“ – papildo M.Strėlis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pasisemti ilgaamžiškumo – į SPA VILNIUS
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų