„Natūralu, kad pandemija pakeitė judumo po miestą įpročius, tačiau įsibėgėjant vakcinacijai ir gyvenimui grįžtant į įprastesnį ritmą, kviečiame vilniečius grįžti ir į viešąjį transportą. Aiški bilietų sistema, keleivių poreikius atitinkančios bilietų rūšys, jų kainos yra vieni argumentų rinktis keliones autobusais, troleibusais, tai rodo ir keleivių apklausos.
Tikimės, kad naujos bilietų rūšys paskatins ir įmones dar aktyviau savo darbuotojams kompensuoti keliones viešuoju transportu bei taikyti tokią tvarką platesniam komandos ratui. Šiame etape, kai karantino ribojimų vis mažiau, tai galėtų tapti ir puikia nauja motyvacine priemone. Tokį būdą motyvuoti darbuotojus vien 2020 m. iš viso taikė 766 įmonės visame Vilniuje“, – sako „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.
M.Gusarovienė priduria, kad atlikta Vilniaus įmonių darbuotojų apklausa parodė – 37 proc. darbuotojų, kurie šiuo metu nevažiuoja viešuoju transportu, savo kasdienėms kelionėms po miestą rinktųsi šį būdą, jei darbdavys pasiūlytų tokią priemonę ir suteiktų bilietus.
Specialios bilietų kainos su nuolaidomis bus taikomos tuomet, kai vienu metu perkama 50 ir daugiau 30, 90, 180, 365 dienų / darbo dienų bilietų. Kilus klausimų dėl jų įsigijimo sąlygų galima kreiptis: rinkodara@judu.lt. Šiuo kontaktu įmonės ar asmenys, kuriuos domintų didesnio bilietų kiekio pirkimas, kviečiami kreiptis ir kitais klausimais dėl galimų variantų.
Dar viena naujovė – daugiau atsiskaitymo būdų naktiniuose viešojo transporto maršrutuose. Anksčiau juose galiojo tik iš vairuotojo įsigytas bilietas, o naktiniams autobusams vėl pradėjus kursuoti Vilniuje po pandemijos ribojimų, keleiviai juose galės naudoti visas bilietų rūšis – Vilniečio kortelę, m.Ticket ar Trafi įsigytus ir kitus bilietus. Tai reiškia, kad turintiems ilgalaikius ar dienos bilietus kelionė naktiniais maršrutais papildomai nekainuos. Tokiu atnaujinimu siekiama suteikti geresnes sąlygas nuolatiniams keleiviams, taip pat didinti lojalumą skatinant rinktis ilgalaikius bilietus.