„Myliu „Uber“ labiausiai už viską pasaulyje ir šią sunkią mano asmeniniame gyvenime akimirką priėmiau investuotojų prašymą atsistatydinti, kad „Uber“ vėl galėtų augti, o ne blaškytis dėl dar vieno ginčo“, – pareiškė jis JAV dienraščiui „The New York Times“.
Birželio 13 dieną, praėjus kelioms dienoms po tragiškai žuvusios motinos laidotuvių, T. Kalanickas, kuris pastaruoju metu buvo itin kritikuotas dėl savo valdymo stiliaus, išėjo neterminuotų atostogų.
San Franciske įsikūrusi įmonė, kurią T. Kalanickas kartu su partneriu įsteigė 2009 metais, bando išgelbėti savo reputaciją, kuriai itin pakenkė atskleisti faktai apie seksualinį priekabiavimą įmonės biuruose, įtarimai dėl komercinių paslapčių vagystės ir tyrimas dėl tariamų bandymų suklaidinti vyriausybės reguliavimo institucijas.
„Uber“ valdyba „The New York Times“ atsiųstame pranešime pažymėjo, kad T. Kalanickas „visada statė „Uber“ į pirmą vietą“ ir kad jo atsistatydinimas įmonei suteiks „galimybę pilnai atverti šį naują „Uber“ istorijos skyrių“.
Kurdama didžiausią pasaulyje pavėžėjimo paslaugų tinklą, „Uber“ dėl savo negailestingos taktikos, kuri ne kartą yra įsiutinusi reguliavimo institucijas, vairuotojus, klientus ir darbuotojus, pelnė ne pačią geriausią reputaciją.