Neringos verslininkai: šią vasarą nesisekti negalėjo

Neringos verslininkai konstatuoja, kad šią vasarą nesisekti negalėjo, o besikeičiantį metų laiką įvardina kaip privalumą, pranešė Neringos savivaldybė.
Kuršių nerijoje
Kuršių nerijoje / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Mums kaip verslininkams ši vasara beveik pusę metų tęsėsi, nesisekti čia negalėjo“, – šiuos metus apibendrina viešbučio „Jūratė“ vadovo pavaduotoja Aušra Mikalauskienė.

Viešbučio „Nidus“, kurio teikiamos paslaugos šiais metais buvo įvertintos keturiomis žvaigždutėmis, vadovė Jurgita Vičienė teigia, kad kiekvienas šalies regionas turi savo specifiką, o Neringos išskirtinumą kuria lėtas gyvenimo ir poilsio tempas.

„Į Neringą atvykstantys žmonės renkasi lėtesnį vartojimą, mažiau skuba, yra mažiau išsiilgę dirbtinių pramogų, o pirmenybę teikia bendravimui, buvimui gamtoje, niekur neskubėjimui“, – taip Neringos kurorto svečią apibūdina J. Vičienė.

Viešbučio „Jūratė“ vadovo pavaduotoja Aušra Mikalauskienė priduria, kad kurorto išskirtinumą kuria ir tai, kad Neringa yra maža bendruomenė, dėl to šiame pajūrio kurorte kuriamas artimesnis santykis su atvykstančiu žmogumi.

„Kiekvieną svečią priimam kaip savą, mūsų svečias priimamas kitaip – asmeniškiau“, – papildo viešbučio „Jūratė“ vadovo pavaduotoja A.Mikalauskienė.

VIDEO: Neringos verslas džiaugiasi vasara ir kuria naujus planus

Galima daryti prielaidą, kad glaudus kurorto paslaugos teikėjo ir svečio bendravimas turi įtakos ir statistikai, teigiančiai, kad apie 80 procentų lankytojų yra pastovūs poilsiautojai Neringoje.

Tai, kad Neringoje išnyksta riba tarp verslininko ir kurorto lankytojo patvirtina ir Nidos kempingui vadovaujantis Einaras Burkšas, Neringos privalumu įvardinantis uždaresnę, saugesnę aplinką, mat čia įvyksta mažiau nusikaltimų nei kituose šalies miestuose.

Lankytojus iš viso pasaulio į Neringą ir šiais metais viliojo kultūrinis kraštovaizdis bei gamtiniai ištekliai.

Lietuvą pasauliui per gintarą pristatantis Gintaro muziejaus-galerijos savininkas Kazimieras Mizgiris pasakoja, kad į Nidoje esančią gintaro galeriją užsuka lankytojų iš tolimiausių kraštų – Japonijos, Kinijos, Taivano, Jungtinių Amerikos Valstijų. Ne išimtis ir šie metai.

„Sulaukiame labai daug lankytojų ir mūsų rekordas yra 21 ekskursinė grupė per dieną“, – pasakoja K. Mizgiris.

Toks kurorto svečių susidomėjimas Gintaro muziejaus-galerijos savininką paskatino brandinti dar vieno, gintarą kitaip pristatančio, muziejaus viziją Neringoje. Muziejų planuojama įkurti pastate, esančiame Nidos centre, o jo koncepcija rengiama kartu su Ralph Appelbaum asociacija.

Kalbėdami apie planus, sezoniškumą Neringos verslininkai įvardina kaip privalumą.

„Nurimusi Neringa turi savotiško žavesio, ji pritraukia kitą klientą, kitą svečią, kuris nori ramaus poilsio. Tuo pačiu, tai metas realizuoti išgirstus savo klientų lūkesčius dar labiau gerinant paslaugų kokybę“, – teigia viešbučio „Nidus“ vadovė J.Vičienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aukščiausios klasės kavos aparatai: ar verta į juos investuoti?
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai