Prancūzijos milžinė pasiūlymą pateikė mėnesio pradžioje, naujienų agentūrai AFP pranešė šaltinis.
„Tiffany“, kurios garsioji parduotuvė Niujorkė yra įsikūrusi šalia „Trampo bokšto“ 5-oje aveniu, dar neatsakė į pasiūlymą, pateiktą tuo metu, kai prabangos prekių pramonė priversta nerimauti dėl galimų JAV ir Kinijos prekybos karo padarinių.
Kinijos prezidento Xi Jinpingo pradėta plataus masto kovos su korupcija kampanija taip pat prisidėjo prie ekstravagantiškų dovanų, kurias siūlydavo verslininkai ir biurokratai, pirkimų sumažėjimo.
Tuo tarpu papildomą spaudimą prabangos sektoriui daro ir ne vieną mėnesį trunkantys demokratijos šalininkų protestai Honkonge.
AFP šaltinis, kuris nepanoro atskleisti savo tapatybės, nenurodė, kokią sumą LVMH pasiūlė „Tiffany“.
Nežinoma, ar derybos baigsis susitarimu.
Amerikiečių bendrovės kapitalizacija vertybinių popierių biržoje pasibaigus prekybos sesijai Volstryto gatvėje penktadienį sudarė apie 11,9 mlrd. JAV dolerių.
„Tiffany“ pardavimo pajamos per praėjusius finansinius metus išaugo 6,5 proc. iki 4,4 mlrd. JAV dolerių, o sausio 31 dieną bendrovė turėjo 14 tūkst. darbuotojų.
„Tiffany“, kurios augimą riboja stiprus JAV doleris ir sumažėjusios turistų išlaidos, paprašė didžiųjų bankų patarimo dėl LMVH pasiūlymo, pridūrė šaltinis, patvirtindamas naujienų agentūros „Bloomberg“ pranešimus.
LVMH iš karto neatsakė į AFP prašymą pakomentuoti, o „Tiffany“atstovas atsisakė komentuoti „gandus ir spekuliacijas“.
„Tiffany“ įsigijimas taptų vienu didžiausių prancūzų grupės, veikiančios keliuose skirtinguose sektoriuose – nuo mados iki vyno, kvepalų ir kosmetikos – įsigijimų.
Dviejų bendrovių derybos prasidėjo kelios dienos po to, kai LMVH savininkas milijardierius Bernardas Arnault atidarė „Louis Vuitton“ gamyklą Teksaso pietuose. Iškilmėse dalyvavo ir JAV prezidentas Donaldas Trumpas bei jo dukra Ivanka.
Jei sandoris bus sudarytas, jis sustiprins bendrovės pozicijas juvelyrinių dirbinių sektoriuje.
„Tiffany“ prekės ženklas „Bulgari“ – 2011 metais įsigytas už 5,2 mlrd. JAV dolerių – konkuruoja su „Cartier“ ir „Van Cleef & Arpels“, kurie abu priklauso šveicarų grupei „Richemont“.