„Rimi“ skelbia, kaip parduotuvės dirbs per šventes

Kaip ir ankstesniais metais, pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, visos fizinės „Rimi“ parduotuvės nedirbs, o pirmąją 2025 metų dieną, pritrūkus ingredientų šventiniams patiekalams, bus galima apsipirkti budinčiose parduotuvėse.
„Rimi“ prekybos tinklas
„Rimi“ prekybos tinklas / Bendrovės nuotr.


Visi „Rimi“ prekybos centrai Lietuvoje gruodžio 24 d. dirbs trumpiau, iki 19 val., o gruodžio 26 d. darbą pradės vėliau – nuo 9 val. ir šią dieną duris užvers anksčiau – 20 val. Gruodžio 25-ąją parduotuvės liks uždarytos – darbuotojai tą dieną džiaugsis galimybe praleisti šventę su artimaisiais.

Pasak „Rimi Lietuva“ ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovės Eglės Krasauskienės, visą gruodžio mėnesį pirkėjų srautai nuolat auga, ypač savaitgaliais ir iškart po darbo valandų:

„Tai žinodami, šiais metais inicijavome naują įdarbinimo kampaniją ,,Užsidirbk Kalėdoms“, kuri leis žmonėms gauti papildomų pajamų ir smagiai sutikti šventes. Gruodžio mėnesį laikiniems darbuotojams siūlome trumpą terminuotą darbo sutartį ir fiksuotą darbo atlyginimą. Tikimės, kad tai bus svari pagalba prekybos centrų darbuotojams ir galimybė užsidirbti to norintiems jų pagalbininkams.“


Ji priduria, kad įmonė stengiasi savo darbuotojams sudaryti tinkamas darbo sąlygas, tad jau keleri metai pirmoji Kalėdų diena jiems yra laisva, kad žmonės po intensyvaus mėnesio galėtų pasidžiaugti šventėmis šeimos apsuptyje.

Artėjant Naujųjų metų išvakarėms, prekybos centruose vėl jaučiamas didesnis šurmulys. E. Krasauskienė sako, kad norint išvengti spūsčių, reikėtų iš anksto susiplanuoti didesnius apsipirkimus ir turėti galvoje, kad gruodžio 31 d. visos „Rimi“ parduotuvės lauks pirkėjų iki 20 val., o pirmąją 2025-ųjų dieną bus galima apsipirkti budinčiose parduotuvėse.

Kaip teigia Valstybinė maisto veterinarijos tarnyba, visi iš visuomenės gaunami pranešimai ar skambučiai yra priimami, vertinami bei filtruojami. Pagal tam tikrus kriterijus pranešimo turinys gali būti nukreipiamas tyrimui arba atmetamas, dėl informacijos ar atitikimo kriterijams trūkumo.

„Šiuo atveju, jei vartotojas įsigijo produktą, kuris, galimai yra užterštas aruodiniais kenkėjais, jį galima grąžinti į prekybos vietą, iš kurios jis buvo įsigytas, pateikiant įsigijimo čekį, ir atgauti už jį sumokėtus pinigus.

Šie kriterijai padeda objektyviai įvertinti riziką ir priimti sprendimus dėl tolimesnių veiksmų, siekiant užtikrinti veiksmingą ir proporcingą reagavimą į pranešimus“, – situaciją komentavo Valstybinės maisto veterinarijos tarnybos atstovė.

Pagal veterinarijos tarnybos atsakymą, galima suprasti, kad veterinarijos tarnyba netyrė šio atvejo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pasisemti ilgaamžiškumo – į SPA VILNIUS
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų