„Pranešimas yra išsiųstas maždaug 30-iai potencialių investuotojų – Lietuvos ir užsienio bendrovėms, kurių atsakymų lauksime iki rugsėjo 26 dienos. Tolesni veiksmai priklausys nuo gautų pasiūlymų skaičiaus, siūlomos kainos, kitų sąlygų“, – BNS sakė V.Sinius.
Teritorijos paskirtis šiuo metu yra pakeista, stadionas šioje vietoje neplanuojamas“, – teigė V.Sinius. Anot jo, šią teritoriją įsigiję investuotojai galės statyti komercinius ir gyvenamuosius pastatus.
Žalgirio stadioną ir aplinkinę teritoriją valdo bendrovės„ŽSA 1“, „ŽSA 2“, „ŽSA 3“, „ŽSA 4“ ir „ŽSA 5“, Žalgirio sporto arena ir Nacionalinis futbolo stadionas, kurias Šiaulių bankas pernai kovą perėmė iš žlugusio Ūkio banko. Žalgirio sporto arena buvo vienintelė Vilniaus savivaldybės rengto futbolo stadiono statybos projektuotojo ir rangovo konkurso, kuris šiemet buvo nutrauktas, dalyvė.
Žalgirio sporto arena paraišką konkursui pateikė tuomet, kai dar priklausė Ūkio banko grupei. Bendrovė ketino dabartinėje Žalgirio stadiono teritorijoje pastatyti naują ne mažesnį kaip 10 tūkst. vietų futbolo stadioną, už kurį savivaldybė būtų išsimokėjusi per 10 ar daugiau metų. Tuomet skelbta, kad stadionas pagal Europos futbolo federacijų asociacijos (UEFA) klasifikaciją būtų ketvirtos kategorijos, o vieno žiūrovo vietos kaina nebūtų didesnė kaip 2,5 tūkst. eurų (8,6 tūkst. litų).
„Teritorijos paskirtis šiuo metu yra pakeista, stadionas šioje vietoje neplanuojamas“, – teigė V.Sinius. Anot jo, šią teritoriją įsigiję investuotojai galės statyti komercinius ir gyvenamuosius pastatus.
Šalia Šiaulių banko parduodamos Žalgirio stadiono komplekso teritorijos yra ir Vilniaus koncertų ir sporto rūmai, kurie, pasak V.Siniaus, už probleminę paskolą taip pat yra įkeisti Šiaulių bankui. Tačiau šiuo metu Vilniaus koncertų ir sporto rūmai nėra parduodami, teigė Šiaulių banko vadovas.