Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Sostinės Vokiečių gatvėje nebeliko „Subway“, oro uosto ir „Ozo“ užkandines bus bandoma išsaugoti

„Vos neapsiverkiau pamatęs, dabar ir vėl teks sumuštinius gaminti namuose“, – 15min pasakojo skaitytojas. Jis per Mindaugines norėjo su bičiuliais užsukti į sostinės Vokiečių gatvės „Subway“, tačiau nieko nepešė – duris rado užrakintas.
Buvęs „Subway“ restoranas
Sostinės Vokiečių gatvėje nebeliko „Subway“, oro uosto ir „Ozo“ užkandines bus bandoma išsaugoti / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 1 „Subway“

Tuščias vitrinas pastebėjo ne vienas sumuštinių mėgėjas ar tiesiog praeivis. Vokiečių 7, kur porą metų veikė užkandinė, atrodo lyg šluote išluota – tarytum „Subway“ čia niekada ir nebuvo.

„Nesu junk food'o mėgėja, bet tuščios vitrinos mane sukrėtė kaip vakarietiškų pažiūrų žmogų, kaip globalaus pasaulio pilietį, kaip Lietuvos patriotą, kaip marketingistą, kaip interneto dosnybių išlepintą Y kartos atstovą“, – tokį skaitytojos įrašą galima rasti, užsukus į Vokiečių gatvės „Subway“ puslapį feisbuke.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Buvęs „Subway“ restoranas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Buvęs „Subway“ restoranas

Nuotraukose matyti, kad bent jau artimiausiu metu čia sumuštinių niekas negaus – iš patalpų dingo staliukai ir kėdės, nebėra prekystalio. Jokio užrašo, liudijančio apie persikėlimą į kitas patalpas, taip pat nėra. Nebeliko ir „Subway“ iškabos.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Buvęs „Subway“ restoranas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Buvęs „Subway“ restoranas

Mes užsidarėme ir mes negrįšime, – pasakojo franšizės turėtojas.

Pirmąją „Subway“ franšizę Lietuvoje gavo Andre Lima Dos Santosas. Vokiečių gatvės „Subway“ buvo pirmasis šio tinklo atidarytas restoranas Lietuvoje. Su pirmuoju juo ir tenka atsisveikinti.

„Mes užsidarėme ir mes negrįšime“, – 15min sakė jis. Vyras priežasčių neįvardijo – sakė pirma norintis susisiekti su „Subway“ centrine būstine, ir kol kas komentuoti klausimo nėra pasiruošęs.

Šis „Subway“ restoranas Lietuvoje buvo atidarytas vos prieš porą metų. „Subway“ sostinėje turi ne vieną užkandinę – viena veikia Vilniaus oro uoste, kita įsikūrė prekybos centre „Ozas“.

2015 metais „Subway“ žadėjo atidaryti penkias užkandines Vilniuje, tačiau buvo atidarytos tik trys, o šiuo metu veikiančios liko vos dvi – oro uoste ir „Oze“.

„Subway“ Lietuvoje veikia franšizės pagrindu – visų trijų Vilniaus restoranų franšizės priklauso skirtingoms įmonėms.

Vilniaus Vokiečių gatvėje restoraną valdė UAB „Salvena“, greito maisto restoraną „Oze“ valdo UAB „Humaita“, oro uoste – UAB „Riosulus“. Tiesa, visos šios įmonės priklauso tam pačiam Andre Lima Dos Santosui.

Jo teigimu, Vilniaus oro uoste ir „Oze“ esančios užkandinės uždaromos nebus. Tačiau akivaizdu, kad reikalai klostoti ne taip palankiai, kaip norėtų.

„Mes dedame pastangas, kad galėtume tęsti veiklą. Vilniaus oro uostas ir „Ozas“ yra geri mūsų partneriai ir mes su jais ieškome sprendimų“, – pasakojo vyras.

„Subway“ Lietuvoje bandė įsitvirtinti ir gerokai anksčiau – prieš keliolika metų, tačiau įleisti šaknų šalyje taip ir nepavyko.

Ekspertai tikino, kad anuomet Lietuvoje dar nebuvo gaji gatvės maisto kultūra, todėl „Subway“ tinklui teko pasitraukti ir palaukti geresnių laikų.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Buvęs „Subway“ restoranas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Buvęs „Subway“ restoranas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Netikėtai didelis gyventojų susidomėjimas naujomis, efektyviomis šildymo priemonėmis ir dotacijomis
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?