„Mes užsidarėme ir mes negrįšime“, – 15min sakė pirmąją „Subway“ franšizę Lietuvoje gavęs Andre Lima Dos Santosas. Vokiečių gatvės „Subway“ buvo pirmasis šio tinklo atidarytas restoranas Lietuvoje. Su pirmuoju juo ir teko ir atsisveikinti.
Andre Lima Dos Santosas valdo dar du „Subway“ restoranus Vilniuje – „Ozo“ prekybos centre ir Vilniaus oro uoste. Daugiau tokių užkandinių Lietuvoje nėra, nors planuota, kad vien iki praėjusių metų pabaigos šalyje jau veiks 5 „Subway“ restoranai.
„Ozo“ ir Vilniaus oro uosto užkandines Andre Lima Dos Santosas sakė išsaugosiantis: „Mes dedame pastangas, kad galėtume tęsti veiklą. Vilniaus oro uostas ir „Ozas“ yra geri mūsų partneriai ir mes su jais ieškome sprendimų.“
„Subway“ Lietuvoje bandė įsitvirtinti ir gerokai anksčiau – prieš keliolika metų, tačiau įleisti šaknų šalyje taip ir nepavyko. Ar nevykęs bus ir antras kartas?
Martinas Princas, atsakingas už „Subway“ plėtrą Centrinėje ir Rytų Europoje, 15min tikino, kad trauktis iš Lietuvos neketina.
„Pastaraisiais metais skyrėme daug dėmesio restoranų veiklos tobulinimui, siekdami pasiūlyti geresnę paslaugą klientams Lietuvoje. To rezultatas – teigiamas, tam tikromis savaitėmis netgi fiksuoti rekordiniai pardavimai. Tai rodo, kad Lietuvoje šis prekės ženklas yra sutinkamas teigiamai“, – kalbėjo M.Princas.
Jo teigimu, pastaruoju metu vykstantys pokyčiai leis Lietuvoje pradėti „realų prekės ženklo vystymą, išlaikant aukštos kokybės klientų aptarnavimą, atidarant daugiau restoranų.“
M.Princas pasakojo, kad nuo liepos pirmosios Lietuvai buvo paskirtas naujas vystymo vadybininkas, o tai taip pat atsispindės restorano veikloje.
„Subway“ atstovas apgailestavo, kad Vokiečių gatvėje „Subway“ užvėrė duris, tačiau tikino suprantantis tokį žingsnį.
„Franšizė gali nuspręsti parduoti, uždaryti ar perkelti restoraną. Restorano uždarymas Lietuvoje yra susijęs su asmeninėmis priežastimis, ir tokį sprendimą mes gerbiame. Valdyti restoraną per atstumą, tai yra, nebūnant šalyje, yra tikrai nelengva užduotis“, – kalbėjo M.Princas.