Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Telia“ pristatė saugaus elgesio iniciatyvą

Telekomunikacijų bendrovė „Telia“ pristatė su „Vaikų linija“ ir UNICEF ekspertais įgyvendinamą saugaus elgesio iniciatyvą „Augu internete“ ir to paties pavadinimo svetainę auguinternete.lt, kurioje bus naudingos informacijos ir patarimų, kaip atpažinti pavojus ir apsisaugoti nuo virtualių grėsmių, pranešė bendrovė.
„Telia“
„Telia“ / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Telia“ iniciatyva „Augu internete“ norime parodyti, kad technologijos atneša ne tik naujas bendravimo formas, bet ir grėsmes. Tėvai dažnai nežino apie savo vaikų veiklą internete ir nesuvokia jiems kylančių pavojų – patyčių, seksualinio turinio, tapatybės vagysčių, sukčiavimo. Vien praėjusiais metais visoje Lietuvoje apie elgesį internete kalbėjomės su 42 tūkst. moksleivių ir atlikome daugiau kaip 500 tėvų apklausą, jie patvirtino, kad informacijos apie saugumą internete labai trūksta“, – žiniasklaidai išplatintame pranešime sako „Telia“ Korporatyvinių reikalų vadovė Audronė Mažeikaitė.

„Augu internete“ saugaus elgesio įgūdžius formuos paskaitomis mokyklose bei vaizdo transliacijomis, susitikimuose su tėvais.

Praėjusių metų pabaigoje „Telia“ užsakymu atlikta SIC apklausa parodė, kad 88 proc. nepilnamečių naudojasi internetu be suaugusiųjų priežiūros. Labiausiai savo vaikų veikla internete yra susirūpinę tėvai, auginantys 13-14 metų paauglius.

Iniciatyva „Augu internete“ prisijungia ir prie prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“
Reklama
„Energus“ dviratininkų komandos įkūrėjas P.Šidlauskas: kiekvienas žmogus tiek sporte, tiek versle gali daugiau
Reklama
Visuomenės sveikatos krizė dėl vitamino D trūkumo: didėjanti problema tarp vaikų, suaugusiųjų ir senjorų