Tačiau jame nenurodoma, ar E. Michaelas buvo atleistas ar išėjo savo noru. Jį pakeis kitas viceprezidentas – Davidas Richteris.
E. Michaelas atsidūrė skandalo dėl daugelio abejotinų „Uber“ praktikų epicentre.
Šiuo metu „Uber“ ruošiasi svarbioms permainoms, įskaitant ir galimą laikiną vadovo pasitraukimą. Šaltinių teigimu, jau antradienį turėtų būti paskelbta nepriklausomo tyrimo dėl netinkamo elgesio ir neetiškų praktikų bendrovėje ataskaita, kurią parengė buvęs JAV generalinis prokuroras Ericas Holderis.
Sekmadienį posėdžiavusi „Uber“ valdyba, kaip teigia šaltiniai, „vienbalsiai pritarė visoms ataskaitoje pateiktoms rekomendacijoms“. Pačios rekomendacijos neskelbiamos, tačiau „Uber“ pastaruoju metu sulaukė spaudimo pažaboti bendrovės vadovo Traviso Kalanicko neribotą vadovavimo stilių ir keisti bendrovės kultūrą reaguojant į kaltinimus dėl diskriminacijos ir plėšrios bendrovės strategijos.
„Uber“ taip pat sukėlė nemažai klausimų dėl esą jos vairuotojų naudojamos programinės įrangos. Leidžiančios išvengti teisėsaugos, bei taktikos, kurios tikslas yra pakenkti konkurentams pavėžėjimo paslaugų rinkoje.
Remiantis kai kuriais pranešimais, įmonės valdyba svarsto pasiūlymą T. Kalanickui keliems mėnesiams pasitraukti iš vadovo pareigų.
Tuo tarpu „The Wall Street Journal“ skelbia, kad viena iš „Nestle“ vadovių Wan Ling Martello taps nepriklausoma „Uber“ valdybos nare siekiant reformuoti bendrovę.
Praėjusią savaitę „Uber“ pranešė atleidusi dvidešimt žmonių po to, kai buvo gautos preliminarios tyrimo išvados. Tokių veiksmų buvo imtasi po to, kai buvo išanalizuota 215 skundų dėl diskriminacijos, priekabiavimo, neprofesionalaus elgesio, bauginimo, represijų ir „grėsmė fiziniam saugumui“.