„Procesas Kinijoje buvo gana sklandus, didesnių problemų atliekant formalumus nekilo, pinigai praėjusią savaitę jau atsidūrė banko sąskaitoje. „China Window Capital“ dar valdė 67 proc. Honkonge registruotos bendrovės „Finasta Direct Investments (HK) Ltd.“ akcijų, tačiau šios įmonės statusas ir veikla kol kas tvyro miglose. Tai rodo, kokios aprėpties ir painumo struktūrą buvo sukūrę „Snoro“ banko akcininkai ir vadovai. Maža to, kai kurių struktūros dalių paskirtis ir veikimo principai iki šiol nėra visiškai aiškūs“, – sakė „Snoro“ bankroto administratorius Gintaras Adomonis.
„Snoras“ valdė 8 antrines bendroves, iš kurių didžiausia buvo banką, finansų maklerio įmonę ir investicinių fondų administravimo įmonę turėjusi AB „Finasta Holdings“ (didžioji dalis jos aktyvų parduota turto valdymo ir investicijų bendrovei „Invalda LT“).
Iš viso „Snoras“ tiesiogiai ir per „Finasta Holdings“ valdė beveik 20 įvairia veikla Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Kinijoje besiverčiančių įmonių.
„Snoro“ banko veikla Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu buvo sustabdyta 2011 metų lapkričio 16 dieną, lapkričio 24 dieną Lietuvos bankas kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo, o bankroto byla „Snorui“ buvo iškelta 2011 metų gruodžio 7 dieną.