„Benioffai perka „Time“ asmeniškai ir sandoris nėra susijęs su „Salesforce“, kur ponas Benioffas yra valdybos pirmininkas bei vienas iš įkūrėjų“, – teigiama „Time“ parduodančios įmonės „Meredith Corporation“ pranešime spaudai.
Pranešime taip pat priduriama, kad Benioffai nedalyvaus priimant žurnalistinius ir veiklos sprendimus, „kuriuos toliau priims dabartinė „Time“ vadovų komanda“.
„Time“ galia visada buvo unikalus gebėjimas pasakoti žmonių istorijas bei problemas, kurios mus paveikia ir sujungia. Tai yra mūsų istorijos ir kultūros lobynas. Mes turime didžiulę pagarbą jų organizacijai bei jaučiamės pagerbti galėdami vadovauti šiam legendiniam prekės ženklui“, – tviteryje rašė M.Benioffas.
Naujaisiais savininkais džiaugėsi ir „Time“ vadovybė.
„Visos „Time“ komandos vardu, džiaugiamės galėdami pradėti naują skyrių mūsų istorijoje. Negalime net įsivaizduoti geresnių „Time“ vadovų nei Marcas ir Lynne Benioffai. Komandą įkvepia jų įsipareigojimas aukštos kokybės žurnalistikai, jų pasitikėjimas darbu, kurį mes padarėme keisdami bei naujomis kryptimis plėsdami savo prekės ženklą“, – pranešime sakė „Time“ vyriausiasis redaktorius Edwardas Felsenthalis.
Įsigydamas „Time“, M.Benioffas prisijungė prie kelių kitų milijardierių, kurie pastaraisiais metais įsigijo gerai žinomus leidinius. Vienas jų – „Amazon“ įkūrėjas, turtingiausias pasaulio žmogus Jeffas Bezosas, 2013-aisiais įsigijęs „Washington Post“.
Tais pačiais metais beisbolo komandos Bostono „Red Sox“ savininkas Johnas Henry įsigijo „The Boston Globe“, o iš biotechnologijų turtus susikrovęs milijardierius Patrickas Soon-Shiongas birželį tapo naujuoju „Los Angeles Times“ savininku.
Keletą laikraščių pastaraisiais metais nusipirko ir legendinis investuotojas Warrenas Buffetas.