Tarp visų „Nord Pool“ šalių itin išsiskiria Nyderlandai, kur mažiausia valandos kaina bus -20 ct/kWh. Tai reiškia, kad mažesnius nei 20 ct/kWh tarifus turintys vartotojai gali netgi neblogai uždirbti, jeigu ras kaip panaudoti energiją.
Tiesa, didmeninė kaina „Nord Pool“ biržoje nėra galutinis tarifas vartotojams, prie jo pridedami įvairūs konkrečioje šalyje taikomi mokesčiai.
Danijos pirmojoje zonoje mažiausia kaina rytoj sieks -0,603 ct/kWh, Austrijoje -0,506 ct/kWh.
Švedijos ketvirtojoje zonoje, iš kurios Lietuva gauna didžiąją dalį importuojamos elektros, mažiausia dienos kaina sieks -0,231 ct/kWh.
Bendras rytojaus vidurkis Lietuvoje bus 62,56 euro/MWh arba 6,256 ct/kWh. Formuojant galutinį tarifą prie didmeninės energijos įsigijimo kainos pridedamas pridėtinės vertės mokestis, taip pat skirstymo, perdavimo ir VIAP mokesčiai, tiekėjo dedamoji ar jos alternatyva.
Lietuvoje daugiausiai naudos iš valandinės kainos „Nord Pool“ biržoje gali gauti tie vartotojai, kurie turi išmanųjį skaitiklį ir yra pasirinkę vieno iš nepriklausomų tiekėjų siūlomą valandinės apskaitos planą.
Fiksuotus planus turintys vartotojai pokyčio nepajus.
Taip pat didžiausia nauda gaunama tuomet, kai vartotojas turi kur sukaupti didelius kiekius elektros energijos – pavyzdžiui, turi elektromobilį ar yra įsirengęs bateriją.